Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért engedik el magukat a...

Miért engedik el magukat a mai 30+ os férfiak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 07:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
33 éves nő vagyok és tip top, egész életemben sportoltam/sportolok és figyelek az étkezésre, nem dohányzok és formás és feszes tudok maradni mindenhol. Az ismeretségi körömben szinte az összes 30 feletti férfi 10-15 kg súlyfeleslegük van pedig megtehetnék hogy sportoljanak minőségibb egészségesebb ételeket egyének mivel nem a proli rétegről beszélek
2021. ápr. 10. 07:55
 12/26 A kérdező kommentje:
Az alkaholról pedig inkább ne is beszéljünk :(
2021. ápr. 10. 08:00
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező:


Nem szabad általánosítani, mert az általad leírtak közel sem jellemzően mindenkire!


Mind a férfiaknál, mind a nőknél van egy olyan kör, amelyik elhagyja magát, ez tény, ugyanakkor mindkét nemre vonatkozóan találsz olyanokat is, aki karban tartja testét és szellemét.


Amit írok, nem általános, de talán egy tipikus élethelyzet lehet:

A ma magyarsága már sokkal inkább sörfogyasztó, legyen szó férfiről vagy nőről. A most 30+-os korosztály 1980-as években született, vagyis az aktív bulizós időszak a 2000-es évek voltak. A sok legurított sör a férfiaknál sörhas képében megbosszulja önmagát.

Emellett a tipikus életpálya ismeretében nagyon sokan megtalálják életük párját (vagy legalábbis annak hitt), ami azt jelenti, már nincs udvarlási/csábítási időszak, bebetonozott a helyzet, így el lehet engedni magukat.

A dohányzás nem 30+ korban alakul ki, azt valaki vagy hozza magával kamaszkor óta, vagy nem. Maximum addigra érik be a hatása. De ez is unisex.

A sportolás tekintetében a sportpályákon sokkal több középkorú férfit látok, mint nőt...

A túlsúly 1/3-ad arányban jelen van. A férfiakra inkább jellemző a túlsúly, ami annak köszönhető, hogy sokkal inkább szeretik a magyaros, zsíros, fűszeres ételeket, mint a nők. Ez meg többek között "neveltetés" kérdése is.

És persze a szülés kérdése... Sokan vannak, akik visszaszerzik "kislányos" alakjukat, de van itt is egy kör, akin megmaradnak a nyomok


Remélem, sikerült rámutatni, hogy a helyzetet nem lehet annyival elintézni, hogy a pasik igen, a nők nem.

2021. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13-as,

Akkor is a férfiak kb 80-90%-a szörnyen néz ki 30 felett, a nőknél kB 25-30% lehet. Jó persze nem elvárás a modell alkat de akkor is!

2021. ápr. 10. 10:24
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen én is sokat buliztam, de akkor sem úgy nézek ki mint a nagyanyám..
2021. ápr. 10. 10:26
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
Aki így beszél saját magáról, az pont úgy nézhet ki, mint egy hordó híg fos. Én is le tudom írni magam Brad Pittnek. 35 éves, férfi, 186 cm, 80 kg, félhosszú szőkésbarna haj, kék szem, sportos alkat. Ez mind igaz rám. De nem én vagyok a Brad Pitt. Ez a tip-top kifejezés egy 30 feletti nőtől....amiket írsz meg ostobaság.
2021. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
26%
30 feletti nő tip-top 😆 hét vicce. Egy nő 18 évesen tip-top. Onnan csak lefelé van.
2021. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként 31 éves férfi vagyok, rá sem nézek nőre 30 felett.
2021. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet így általánosítani, férfiak, nők körében is van, aki elhagyja magát, és van, aki tudatosan őrzi az egészségét. Legfeljebb a te körökben ezt tapasztalod, de egy másik városban pl lehet, hogy pont fordított a helyzet.
2021. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

14-15. komment alapján kissé szélsőségesen gondolkodsz és/vagy nem egyenlő a mércéd és/vagy rossz körben mozogsz.

Önmagát elhagyó nő közel annyi van, mint férfi. Azt aláírom, hogy férfiből talán több, de a kb 60 százalékpontos differencia erős túlzás. Max 10-15.


Vagy leírhatnád, számodra mit jelent a jó állapotban lévő férfi, illetve nő. Ha mindkét nemre vonatkoztatva írsz 10-10 tényezőt, kiderül, mi okozhatja a véleményedet.

2021. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!