Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hónapja szurattam helixet...

2 hónapja szurattam helixet azt hiszem begyulladt, hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz kategóriába írtam.


2 hónapja szurattam a helixem és teljesen begyógyult, aztán kb másfél hete a nővérem valahogyan beleakadt a piercingembe és azóta piros és be van dagadva. Reggelente néha látom, hogy gennyezik is (ritkán fordul elő) azt fülpiszkálóval letörlöm, és mielött piszkálom mindig lefertőtlenítem. Mediseptet használok rá az sajnos most nem segít, akinek esetleg tapasztalata van ilyesmiben az tudna ajánlani valami praktikát vagy gélt amivel elmúlaszthatnám a dagadást? Talpas ékszer van a fülemben nagyon szeretném már karikára cserélni. :( Tegnap voltam a piercingesemnél aki szúrta, azt mondta hogy alsóhangon 1 hónap múlva mehetek csak vissza ugyanis addigra már biztosan elmúlik. Nem fáj egyáltalán a fülem csak tényleg nagyon vörös egésznap viszont a dagadás szerencsére nem vészes.



2021. ápr. 13. 23:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!