Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok vagy csak menzesz?

Beteg vagyok vagy csak menzesz?

Figyelt kérdés

Megjött és az első éjszaka nagyon rosszul lettem hőemelkedésem volt, szédültem és ez reggel folytatódott.Bevettem egy ibuprofent és elmúlt egy darabig de aztán éjszaka megint vissza jött remegtem, hőemelkedés stb. Mostmár nincs hőemelkedésem de a közérzetem nagyon rossz és szédülök. Lehetséges hogy a menstruáció miatt mert olvastam van akinél lázzal is járhat, vagy esetleg más lehet a háttérbe, betegség esetleg korona?

Más tünetem orrdugulás, torokfájás, köhögés egyébként nincs.

18/L



2021. ápr. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Menstruáció lesz
2021. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Menzesz okozhat ilyet, felesleges tovább gondolnod.
2021. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Rosszulletet tud, lazat nem szokott okozni. Akar lehetsz koronas menstruacio mellett.
2021. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a menszesz, nálam is szokott hasonló tünet lenni bár nem szoktam lázas lenni.
2021. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt. Én is azt hittem, betegség, és hogy csak pont egybeesett a menzesszel. Aztán következő alkalommal is volt egy enyhébb változat, és akkor jöttem rá, hogy a mensitől volt. De én olyan rosszul még sose voltam.
2021. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek szokott lenni hőemelkedése. Szóval lehet, hogy csak menzesz
2021. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!