Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vakcinaútlevelet az állandó...

A vakcinaútlevelet az állandó lakcímre postázzák vagy a tartózkodási helyre?

Figyelt kérdés

Azért lenne fontos információ, mert a kollégium miatt be kellett jegyeztetni a lakcím kártyámba a kollégiumot tartózkodási helyként, de a járványhelyzet miatt már nem tartózkodom ott egy jó ideje, így nem lenne jó, ha odaküldenék. (Mint most a NAV a gépjárműadót)


(Majd töröltetni fogom a lakcím kártyámból, de ezt csak személyesen lehet, így ilyen fertőzöttségi számok mellett nem akartam most intézni)


Ha alapértelmezetten a tartózkodási helyre küldik, akkor hol lehet jelezni, hogy nem oda kérem?



2021. ápr. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik már vakcinaútlevél?
2021. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, védettségi igazolvány. Erre a zöld kártyára gondoltam, amit már az első oltás után elkezdenek legyártani és postázni.


[link]

2021. ápr. 15. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de az megint utánjárás, ami most nem igazán jön össze. Alapból a tartózkodási- ideiglenes címre küldenek minden hivatalos okmányt!

Ha Neked sikerül, tedd meg! Ez van!

2021. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a tartózkodásira küldték.
2021. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ennél a kérdésnél van egy válaszoló, akinek az állandóra küldték

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__110..


Illetve tényleg, a regisztrációnál, és a nyilatkozatnál is meg kellett adni a lakcímet, talán az lenne a legértelmesebb, ha az ott megadottak számítanának.

2021. ápr. 15. 20:00
 6/6 A kérdező kommentje:

A kormányablakban a tartózkodási hely megszüntetésekor rákérdeztem, hogy hova küldik az igazolványt, meg a 1818-on is, mindkét helyen azt mondták, hogy a nyilatkozatban megadott lakcímre. Ehhez képest a tartózkodási helyre küldték (a kollégiumba), amit közben megszüntettem.

Minek kérik el a regisztrációkor meg a nyilatkozaton a lakcímet, ha úgy sem oda küldik?

2021. ápr. 24. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!