Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcina, Pfizer vagy...

Melyik vakcina, Pfizer vagy Moderna?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Pfizer picivel hatékonyabb. És talán ez azt is megátólja, hogy tovább adjam a fertőzést másoknak. A Moderna ilyet elvileg nem tud. Viszont engem az érdekelne, hogy melyik a biztonságosabb. Ugye mind2 mrns vakcina. De azért mégsem mindegy. Pl a Szputnik és astrazeneca. Vektor alapú mind2. És a sputnik sokkal biztonságosabb mint az astra. Azt leszámitva, hogy az keleti. Na meg erősebb is a sputnik. Vagy inkább ezek közül egyik sem. Még a CureVacra gondoltam. Mert az elvileg még jobb forrás. És az sem egy gyenge cucc. Szerintem kB az orosszal lesz egy szinten. És elég korrektnek tűnik azok alapján amiket olvasok róla!

2021. ápr. 15. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Pfizer. Egyszerűen azért mert az amcsikban jobban bízok. Ez egy erősen szubjektív vélemény
2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Pfizer az Német nem csak amcsi. A Moderna az ami fullra amcsi vakcina 😀!
2021. ápr. 15. 23:10
 3/6 krwkco ***** válasza:
73%

"És a sputnik sokkal biztonságosabb mint az astra."

Ezt nem tudhatjuk. A Szputnyik V-t olyan országban gyártják és alkalmazzák, ahonnan nem jönnek megbízható orvosi adatok a szövődményekről.

"Melyik vakcina, Pfizer vagy Moderna? ...Viszont engem az érdekelne, hogy melyik a biztonságosabb."

Mind a kettő biztonságosabb, mint a betegség. Ha ezeket sem fogadod el, akkor melyik vakcina lenne Neked megfelelő? CureVac még hónapokig nem lesz nálunk és a világban is csak a több tízmilliós oltásszám után derülhetnek ki a mellékhatások.

2021. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En beoltatom magam pfizerrel.

Az hogy jól teszem-e nem tudom, de túl sokan haltak meg a környezetemben,és nem akarok kockáztatni.

És az én okom, hogy miért pfizer: iszonyú hul.e és elcsépelt indok lesz: úgy látom, hogy azt a maréknyi eü dolgozót, aki még maradt és tanitokat stb. ezzel a vakcinaval oltják.

Valamiert akkor csak ebben bízik mindenki a legjobban.

2021. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Modernával sem adható tovább a fertőzés. Hivatalos forrásokból tájékozódj!
2021. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Mindkettő nagyon magas hatékonyságú, majdnem 100%-os hatásfokú vakcina.

Mindegy, melyiket választod. Válszd azt, amelyik előbb elérhető.

2021. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!