Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 éves egészséges...

Szerintetek 22 éves egészséges férfiként fogadjam el az Astrazenecat?

Figyelt kérdés

Ma hívott a háziorvosom, de nem nagyon volt időm átgondolni, azt mondta rögtön kell döntenem. Mondtam neki, hogy jó akkor legyen, most viszont utánaolvastam elég részletesen és elbizonytalanodtam, inkább várnék másik fajtára. Hétfőre adott időpontot egyébként és ma már nincs is rendelési idő, nem veszik fel a telefont, tehát leghamarabb hétfőn tudnám lemondani.

Kinek mi a véleménye erről?


2021. ápr. 16. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Ne fogadd el. Oltások között a legrosszabb.

Nagyon sok országban be volt/van tiltva. Nem véletlen. Magyarországon is volt haláleset, nem is egy. Sajnos ez a vakcina vérrögöt képez.

Minap Békésmegyében halt meg 1 középkorú férfi astra után,sajnos nála is ez lett,mint máshol,amiért betiltották.

Egy jó barátom is felvette ezt..ő neki annyi volt ,hogy amelyik oldalra kapta szinte lebénult, lábát kezét emelni se nagyon tudta,nagyon fájt neki a mellkasa, háta,tüdeje,és 3 napig magas láza volt. Utána jobban lett.

Valakinél meg abszolút nincs semmi mellékhatás.. ahány ember annyi szervezet. Nincs olyan ebben ,hogy másik 5nek jó,akkor nekem is.

Különböző emberek vagyunk,Különböző szervezettel,immunrendszerrel.

Nem tudni kinek,hogy reagál semmi. Ahogyan azt se lehet kiszamolni, ha valaki elkapja a virust. Hisz itt is mi történik? Valaki észre se veszi,valaki pedig kisgyermekét barátnőjére bízva kénytelen kórházba menni,ahonnan nem jön ki többet.

Ha oltani szeretnél én a pfizer ajánlom. De kinek mi,valaki meg pont ezt hordja le mindennek.

Az biztos,hogy orvos ismerőseim a gyerekeiknek, maguknak, illetve osztályon lévőknek is ezt mondták(akiket ismerek,nem egy orvosrol beszélek hanem többről,illetve kórházi osztályok,mentőállomások) viszont itt is van kavarodás, mert ismerősöm más megyében él,ott pedig pont máshogy vannak a dolgok,és mást ajánlanak 😅🤷‍♂️.. szóval menj el ezen:)..

Érdekes dolgok ezek...

Üdv egy volt mentős.

2021. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is beadták, másnap lázas voltam, de ahogy jött, úgy el is ment, szóval nyugodtan beadathatod.
2021. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Én megkaptam kb. másfél hete. Hőemelkedésem volt, és gyenge voltam másnap és rázott a hideg. A barátaim belázasodtak,másnap gyengék voltak.Illetva az oltás helye fájt még pár napig.


21/N

2021. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

65 éves rokonom felvette.

3 nap fáradtság, de semmi egyéb tünet.

Ha most kérdeznék, most is felvenné

2021. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!