Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid elleni oltas miert van...

Covid elleni oltas miert van ilyen sokfele?

Figyelt kérdés
A regebbi oltasok,pl.influenza elleni,stb..csak egyfajta volt!Most is piacra dobtak egy ujabbat!Mi ez ha nem uzlet?Csak valoban er is valamit? En meg nem oltattam be magam!
2021. ápr. 17. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ez nekem is eszembe jutott már.Közben meg lehet,hogy mind egyforma.
2021. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Több cég is elkezdett oltást fejleszteni (de tényleg nagyon sok, legalább 30-ról hallottam és ez nyilván nem az összes). Ebből nem lett mind sikeres, de sok.


Viszont a gyártási kapacitások szűkösek. Ha csak egyféle oltás lenne, az azt jelentené, hogy sokkal kevesebb oltóanyagunk is lenne. A gyárak nem tudnak "csak úgy" átállni egymás oltóanyagára.


Más előnye is van annak, hogy többféle vakcina van. Például ha valaki allergiás az egyikre, még kaphat másik fajtát.

2021. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
#1, nem egyformák, de vannak lényegében azonosak. A Pfitzer és a Moderna lényegében ugyanolyan (de másképpen kell őket tárolni), vektorvakcinából is van háromféle stb.
2021. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki nekiállt, akkor gondolod a többi megsértődék, hogy wazze, na a Pfizer elkezdte, elővették az első kémcsövet, szerintem mi már ne kezdjünk fejleszteni?
2021. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!