Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen pszichológiai...

Létezik ilyen pszichológiai módszer? Működik?

Figyelt kérdés
Ha van egy személy, aki sok sérelmet okozott nekem már évek alatt és bár nem része már az életemnek, azért 100%-ban nem tettem még túl magam rajta és még mindig viszonylag gyakran eszembe jut, akkor segítene az elengedésben ha kinyomtatnék róla egy fotót és összetépném?

2021. ápr. 17. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez maximum a filmekben hatásos, egyébként semmit sem segít az adott személy elengedésében.
2021. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki és megtudod.
2021. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Inkább a levélírást szokták javasolni.

Ha nincs rá módod, vagy nem tudod elmondani az adott személynek a sérelmeidet,és a vele kapcsolatos érzéseidet, akkor írj egy levelet.

Ezt persze nem kell neki odaadnod. A lényeg, hogy írj úgy, mint ha neki mondanád el mind azt, ami benned van.

Miután leírtál mindent, hangosan olvasd fel úgy, ahogy neki is elmondanád. Ha ez megvan, akkor égesd el a levelet.


Persze ez akkor segít, ha tényleg el akarod és tényleg el is tudod engedni. A szándék sajnos nem elég. Van amihez sok idő kell, nem lehet csak egyszerűen akarni.

2021. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# egyetértek. Nekem is ezt javasolta a pszchológusom - persze levél elégetés nélkül-.
2021. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!