Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Első oltás után már megkaptam...

Első oltás után már megkaptam a platsztikkártyámat. Most, hogy megkaptam ma a második adagot, fogok kapni még egy kártyát?

Figyelt kérdés
Miért küldték ki már az első adag után? Mi lett volna, ha nem megyek el a második oltásra?
2021. ápr. 19. 09:15
 1/4 anonim válasza:
Nem kapsz a második után, mert már megkaptad az első után. Jó kérdés, valamiért az első után küldik ki mindenkinek.
2021. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kell elvileg kapni másikat, hiszen az első oltásod dátuma van rajta,az meg nem valós már. Gyakorlatban nem tudom hogy van ez, apámtól majd megkérdezem, ő is első után kapta, de már azóta megvan a második oltása is.
2021. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Mert kb a 10.nap óta védett vagy.
2021. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 kártyával már mehetsz moziba, színházba, ha megjön a második az érvényes stadionokba, rendezvényekre. Ha kéred majd a harmadik oltást a mutánsok ellen, jön a harmadik kártya, már utazhatsz is. Aldous Huxley Szép új világa, alakulgat.
2021. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!