Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Muszáj beoltatnom magam a 2....

Muszáj beoltatnom magam a 2. adaggal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megkaptam már az első adag pfizert.


Azonban nagyon megviselt lelkileg, sírtam sokat utána, mert úgy éreztem lehet még se kellett volna beadatnom, mivel nagyon sok mellékhatása volt.


Fájt a karom, lázas lettem, gyenge lettem, reszkettem, hideg rázott, szédültem, hányingerem lett, elment az étvágyam, az ágyamban bírtam csak feküdni tudtam. Az ágyból ki de bírtam kelni.


Többször is elsírtam magam félelmemben, hogy lehet jobb lett volna, ha nem adatom be, mert még fiatal vagyok, tanuló vagyok, nem dolgozom, csak a szüleim befolyásolására adattam be. Itthon állandóan a tv szól és mindig azzal jött főleg apám, hogy szidja azokat, akik ellenzik az oltást és egyfajta megfelelési kényszer miatt fogadtam el, de utólag bánom, hogy nem döntöttem önállóan. A tv-t hallgatva nagyon megijedtem, pedig már másfél éve nem voltam beteg.. és elkaphattam volna, de nem kaptam el a vírust.



Így azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehet -e probléma amiért nem megyek el 2. oltásra? Nem akarok több ellenanyagot és őszintén annak örülnék, ha kiürülne a szervezetemből, mert félek. Van egy néni ismerősöm, aki másnap az oltásra meghalt. Egyszerűen nem merek elmenni, reszketek tőle.



Felhívtam 5x is a házi orvost, hogy megkérdezzem baj -e, ha nem megyek el 2. Oltásra, de nem vették fel a telefont. Nem tudom kitől kérdezzem ezt meg. Senki se tud nekem választ adni normálisan. Köszönöm előre is a válaszaitokat.


Kérlek ne bántsatok amiatt, hogy így vélekedem.



2021. ápr. 17. 18:59
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Illetve még nincs gyermekem, de szeretnék majd a jövőben nem is egyet és ez is bánt, nem akarom, hogy emiatt az oltás miatt baja essen. Így utólag bánom és minden miatt elsírom magam.
2021. ápr. 17. 19:00
 2/38 anonim ***** válasza:
73%

Simnán nem mész el.

De hihetetlen, hogy mennyire hülye vagy. Egy-két nap rosszullét és ennyi. Az összes többi, az a hiszti, amit tolsz hozzá. Szerinted coviddal mi lenne? Ugyanez, csak nem 2 napig, hanem 4 hétig. Ha nem halsz bele ugye.

2021. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%

Simán nem mész el, édes Istenem...

Egy pszichológushoz viszont látogass el, mert tényleg gondok vannak veled. Az egy dolog, hogy önmagában buta vagy, de pszichésen sem vagy

oké.

2021. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy muszáj. Az elsőt se lett volna muszáj. De tényleg keress fel orvost, ha random elsírod magad félelmedben.
2021. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszáj
2021. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 17. 19:30
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Azért csak menj el, mert így az elsőnek se sok értelme volt. Nem igaz, hogy nem bírsz ki max 2 nap rosszullétet. A lázad csillapítod, ágyban maradsz. Nem az oltásba halt bele az, aki pont másnap meghalt. A Covidba való belehalást viszont kivédi.
2021. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
25%

"Ugyanez, csak nem 2 napig, hanem 4 hétig. Ha nem halsz bele ugye."



Főleg hogy a többség tünetmentesen átvészeli. Ne riogass már itt.

2021. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%

7-nél a pont!


Az, hogy voltak tüneteid, kiválóan megmutatta, hogy elkezdett dolgozni az immunrendszered!


És igen, ez bakfitty ahhoz képest, hogy a covid-fertőzés esetén milyen tüneteid lehettek volna....

2021. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
Jól írja a #2 is!
2021. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!