Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetne több életkedvem?

Mitől lehetne több életkedvem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben egyre jobban megfigyeltem magamon, hogy semmi életkedvem, de komolyan. Nem érzem, hogy sok okom lenne a rossz hangulatra. Majdnem minden ugyanolyan mint amilyen eddig volt.

Vannak emberek akikre számíthatok ha olyan nagy baj van de úgy érzem mintha senki se lenne mellettem. Ha úgy nézzük akkor most itthon azért nem teljesen okés minden, de eddig se volt az, szóval ettől nem lehet rosszabb kedvem. Igaz, nem is töltök sok időt otthon, ha tehetem inkább mindig elmegyek valamerre. Nem tudom az mennyire hat rám, hogy mostanában az életemben sok ember lép ki-be. Asszem valakit sikerült is megbántanom, szívtelennek fogtok hinni de engem ez sem annyira érdekel szóval a kedvemen ez sem változtathatott....

Esküszöm egyre többet gondolkodtam már azon hogy jobb lenne meghalni, de ahhoz még túl keveset éltem és élveznem kéne még az életet. De a barátaimmal már nem olyan jók az eltöltött percek,a legfontosabb emberrel az életemben egyszerűen nem tudom jól érezni magam holott eddig minden vele eltelt nap nagyszerű volt. A kedvenc hobbiaim nem kötnek le és újakat sem tudtam találni :(

(Nem, nem egy tini drámás depresszióm van)


Ha ezt végig olvastad akkor köszönöm, nem sajnáltatni akarom magam.

Valakinek lenne ez alapján ötlete, hogy mitől lehetne jobb kedvem? Akár privátban is írhattok.

Mert tényleg tök rossz már, hogy semmi sem javít a hangulatomon.


2021. ápr. 19. 21:08
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ebben a helyzetben sajnos nem valami ritka az ilyen :( csak ülsz a 4 fal között a szürke hétköznapokon és várod, hogy történjen valami.. én átérzem a helyzetedet. Nekem a párom ad nagyon sok erőt. Ő az egyetlen, aki bármikor képes jobb kedvre deríteni. Kezdj el ismerkedni, akár csak barátokat keresni közös érdeklődési körrel facebook csoportokban pl. Illetve találj magadnak valami hobbit, amit szívesen csinálsz. Járj el futni, kutyát sétáltatni (ha van kutyusod), edzeni a szabadban vagy kirándulni, túrázni. Hidd el jót tesz, ha egy kis változást viszel az életedbe. Ha pedig szeretnél beszélgetni priviben csak szólj. Nem vagy egyedül! :)
2021. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!