Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elment az életkedvem mi tegyek?

Elment az életkedvem mi tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztályomat nem szeretem, bár csak 5 napja ismerem őket de nagyon lehangoló nekem bent.

Célom nincs.

Hobbim csak a gépezés amin már unatkozom.

Szerelmi életem a 0-val egyenlő.

Öngyilkossági gondolataim vannak

15/F



2014. szept. 1. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél türelmetlen .!foglald le magad valamivel de ne a netten.
2014. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azonnal szállj ki a gépedből! Menj el futni, mozogj sokat, menj el sétálni. Az osztályodbanbiztos lesz valaki akivel jóba leszel. Azért mert pár nap rosszul telt ne legyél ilyen kedvű, az előbb kritizáltad az osztályod, hogy lehangoló, de te sem vagy különb. Az öngyilkosságot felejtsd el, 15 évet átéltél és ennyi idősen feladnád? A szüleidnek mekkora csalódásenne? Soha nem tudnának maguknak megbocsájtani. Ráadásul még van előtted jó pár év még bőven fogsz jó társaságot találni....

14

2014. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az utolsó vagyok, elnézést a helyesírási hibákért, telefonról nem könnyű.
2014. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönm a válaszokat

megteszem amit ajánlottatok ;)

2014. szept. 3. 21:06
 5/5 anonim válasza:

Sok sikert:) Ez mondjuk jó jel, hogy megfogadod a tanácsokat. :-) Ja és bocsi, hogy egy kicsit durván fogalmaztam... :D ("Azonnal szállj ki a gépedbōl!)

14l

2014. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!