Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mennyire problémás, ha 19...

Az mennyire problémás, ha 19 éves fiúként nulla életkedvem van, nem tartom magam a társadalom számára egy nélkülözhetetlen embernek, az utóbbi 1 év alatt az összes barátságom leépült és a reményem is meghalt abban, hogy lesz egy szerető partnerem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 00:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Minden problémának van egy forrása, a te esetedben meg kéne tudni hogy honnan/miért kezdődött a lejtő.
2021. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Hogyan lehetne megkeresni ennek a gyökerét? Ha meglenne, akkir hogyan kéne ezt kezelni?
2021. ápr. 11. 01:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt. Nem tudom mi történt a barátságodban de tedd fel a kérdést, hogy igazi barátaid voltak, vagy csak ha kellett valami.

Másrészt meg a pároddal kapcsolatban, ha ismerkedsz beszélgetsz egy esetleg neked tetsző lánnyal akkor már egy két mondat tőle is visszahozza a életkedvedet,ha olyan kedves lányra írsz rá. Vagy ha nem akarsz ismerkedni, előbb vagy utóbb úgy is rádtalál valaki aki szeretni fog. (én vagyok a példa, 23 évesen nem nagyon kergettem a szerelmet, de egyszer csak megjelent az életembe váratlanul).



Barátságról meg annyit, lehet az lány is, de a minőségre mennyél ne a mennyiségre. Többet ér 1-2 igaz barát akinek segítesz a nehéz időkben, ők pedig neked ha olyan helyzetbe kerülsz mint most, meg megtudsz velük beszélni mindent, mint olyan barátok akik csak akkor hívnak ha bulizni kell menni, vagy besegíteni ebbe vagy abba.

2021. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3: ha valami oknál fogva beszélek egy nekem tetsző lánnyal, az sem hozza vissza az életkedvem.:/


Amúgy engem még bulizni sem szoktak hívni. 🤷‍♂️

2021. ápr. 13. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ne csak messengeren beszélj vele, hanem hívd el sétálni, bicózni vagy hasonlók. Kedveskedsz neki, bolondoztok és mikir szétválnátok adsz nemi puszit vagy megölelgeted. Más mint ha facebookon beszélsz vele, persze kiindulásnak jó.
2021. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Egy ilyen lány van, és van barátja, és nem jövök be neki.
2021. ápr. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!