Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem iszom elég vizet. Mi...

Nem iszom elég vizet. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

"Igyál." Tudom, tudom.


De egyszerűen vagy elfelejtem, vagy nincs kedvem, satöbbi. Pedig be is van állítva egy emlékeztető a munkahelyi gépemre, ami időnként rám szól hogy igyak egy kortyot, de ezt kábé két napig tartottam be.


Egyszerűen nem vagyok szomjas. Most is csak azért sasszéztam ki vízért, mert elkezdtem szédelegni.


Szerintem még ha maga a Jóisten jönne is le, oldalán Semmelweis Ignác dokival (azért pont ő, mert ő jutott eszembe) és együttesen rángatnának vállon, hogy "hát édes jó leányom, ide fel halljuk hörögni a veséidet, igyál már" akkor sem történne jelentős változás.


Kezdek komolyan elgondolkozni, hogy említett szerveimet kihasználatlanság miatt eladnám a feketepiacon, elvileg jó pénzt adnak érte. Hmm.


Summa summarum, innom kéne, de nem tudom valamiért rávenni magam. Valami tanács?

Emlékeztető nem vált be.


2021. ápr. 20. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De pont ez az, hogy én is elfelejteném, mert szomjas nem vagyok, de mivel folyton ott van a számítógép mellett, közvetlenül a képernyőnél, mindig a szemem sarkában van. Nekem egyébként kulacsból tényleg egyszerűbb, pohárból én sem ittam valamiért, nem esik annyira jól. De tényleg csak kezdd el.
2021. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De nekem is ott van :D


Még hajladoznom is kellett, hogy lássam mögüle a számot, amit le kellett körmölnöm, és még így is maradt benne a nap végén.

2021. ápr. 20. 16:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vizet, hanem valami mást kell inni. Szódavizet, vagy málnaszörpöt.

Esetleg ribizliszörpöt, meggyszörpöt, eperszörpöt. Amit kíván az ember, és annyira szereti, hogy mindig csak azt inná.

A cukros vagy sós ételek után is inni kell.

2021. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!