Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt tényleg igénytelennek...

Emiatt tényleg igénytelennek számítok?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy az igénytelen, aki nem zuhanyzik minden nap. Én személy szerint csak 2x zuhanyzok egy héten teljesen (hajmosással együtt). Viszont minden nap megmosakszom reggel és este (hónalj, láb, intim részek).

Tényleg akkora baj ez?

19/L



2021. ápr. 20. 18:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
36%
Igen, szerintem igénytelenség.
2021. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Mindennapi mosdással együtt nem az. A mosakodás- ha túlzásba viszik- meglepő módon káros is lehet.
2021. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%

Kultúra függő, itt igénytelen, angliába, franciáknál nem lenne az.

Szerintem elfogadható, ha mellette mosakszol, csak érthetetlen mennyivel jobb ez, mint kicsit élvezni a melegvizet. (Ha anyagi okok miatt, úgy más.)

2021. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
19%

Szerinted csak a hónaljadban izzadsz????


Igénytelenség....

2021. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nem folyamatosan dolgozok így én is max 3 szor fürdök egy héten...ha dolgoznék mindennap akkor többször. Szóval szerintem nem
2021. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%

A fürdés lényege a mosakodás, te ezt megteszed, akkor már hogy lennél igénytelen? Gondolom ha valami miatt leizzadsz, akkor azért letusolsz, nem vársz két napot míg eljön a fürdős nap, nem?

Szerintem elég ha rendszeresen mosakszol, figyelsz arra hogy ne legyél büdös, de tiszta az igen, ezt nem muszáj fürdéssel elérni... de én azért nagy dobra nem verném, az emberek könnyen ítélkeznek.

2021. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg röhejes... Kiáll a sarokra, és csodálkozik ha ....nak nézik????


Az a legény (leány) aki állja az ütéseket! :-DDD



Attól, hogy mindenkit lepontozol, a helyzet nem változik.

A XXI. században igénytelenség 3-napos izzadt háttal járkálni....

2021. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond vele. A te életed, egészséged. )
2021. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
25%

#8: azt írja, hogy csak a hónalját meg az intim részeket + lábát mossa meg hétközben....


Ne mondja nekem senki, hogy a nyaka, háta vagy melle nem lesz izzadt és szagos....

2021. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
71%

"A szakemberek szerint közel sem kell annyit fürdeni, zuhanyozni, mint azt hisszük, főleg nem azért, hogy a különböző betegségek ellen védekezzünk. "A fürdésnek inkább esztétikai okai vannak, de nem annyira nélkülözhetetlen, mint hisszük" - mondta dr. Elaine Larson, a Columbia University fertőző betegségekkel foglalkozó szakértője. "Bakteriológiai szempontból kifejezetten hátrányos lehet az állandó fürdőzés."


[link]

2021. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!