Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szerv van ott ahova a...

Milyen szerv van ott ahova a kép mutat a leírásban?

Figyelt kérdés

[link]

Derék fölé mutat kicsivel a kép, nem a fenékre :D


Ezen a pontok elkezdett lüktetni valamelyik szerv(?), vesére gondoltam, de nem találok ahhoz kapcsolódó hasonló tüneteket mint ami nekem van. 1 percenként lüktet, fájdalom nincs.



2021. ápr. 22. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A veséid magasabban vannak, az ott a csípőd, amire mutattál. Esetleg meghúzhattál egy izmot vagy szalagot.


[link]

2021. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A vesed fentebb van.

Nem egy idegszalat érzel véletlen? Nem nyilal be, se nem apró görcs hanem kifejezetten luktet? Mióta?

2021. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma délután egy körül kezdődött. Volt már régebben is, hogy lüktetett 1-2 alkalommal pár percig, de ilyen sokáig még nem. Ha ez esetleg egy idegszál, ahogy mondjátok mi lehet a megoldás?
2021. ápr. 22. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Fajdalom nincs, csak luktetes. Szerintem arra gondolsz, mikor a szem alatt is ugral neha, vagy a hasunkban szivveres szeruen pulzal.

Nem tudom tudomanyos neven nevezni, de stressztol is van, teljesen artalmatlan. Ha odafigyelsz, annal inkabb van. Neha spontan a lapockam is luktet, de mintha a ver pulzalna, olyan. Tizenevesen figyelgettem, azota tudom, mindenkinek van ilyen.

Az alkatreszeimet vizsgtatom idonkent, semmi oka nincs nalam. Ideges viszont gyakran vagyok.

2021. ápr. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!