Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam magamnak a...

Hogyan tisztítsam magamnak a köldököm ha csúnya elhalt, fekete hámsejtek vannak benne? Ha nagyon mélyre nyúlok benne belém nyilall a testem belsejében egy fájadalom. Ilyenkor ártok maganak?

Figyelt kérdés
Másnak is ilyen? Hogy tisztítsam mert így nagyon csúf...:S
2008. dec. 5. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van, én is örülnék, ha valaki tanácsot adna ezzel kapcsolatban:(
2008. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Ne nyulkàlj bele,azt nem szabad!

Nem tudom,hogy àrtassz -e vele,de én pici korom ota ugy tanultam hogy nem nyulkàlok bele!

A legjobb megoldàs ha babaolajat,vagy akàr sima étolaj is megteszi kensz bele egy fültisztito segitségével.

Ugy hagyod egy éjszakàra,màsnap a tusolorozsa segitségével szépen megmosod,és fültisztitoval àttörlöd .

2008. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Puha fültisztítóval próbáljátok meg,enyhén bevizezve,fürdőszer nélkül.Majd nem szöszölődő kendővel szárazra törölni.Remélem segítettem!:-)


Maszatka

2008. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,majd megpróbálom, de egy kérdés még: Miért nem szabad belenyúlni?:O
2008. dec. 5. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Bele szabad nyúlni,csak kidörzsölődhet és nehezen múlik ela szellőzés miatt.Ovatosan!!!


Maszatka

2008. dec. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Belenyulsz,és fàjdalmas,vagyis belöd nyilal,ezek szerint nem hasznàl ha nyulkàlsz benne.
2008. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy belenyúlsz,nem lesz fájdalmas,csak ha nyomkodod.Aki lepontozott,nem mossa a köldökét???

Gratulálok neki!!!Roppant büdös tud ám lenni ha nem tisztítod!!!

Lehet lepontozni,várom szeretettel!!!


Maszatka

2008. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!