Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek egy 16-17éves fekete ruhában és bakancsban járó lányról? Nem egy bombázó, de nem is olyan csúnya.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy rocker-féleség és ne haragudj de nekem nem jön be! Meg azt hogy egy "befelé fordult" személyiség lehet, és gondjai lehetnek az emberekkel és önmagával.


Főleg ha fekete hosszabb zsíros haja van és ilyen magába fordult...

2011. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha nem lenne bakancs, csak fekete ruha és jól állna neki és nem az a zsíros hajú lenne hanem ápolt stb akkor ki tudja...
2011. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát ez így elég tág fogalom!:D
2011. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikusak a rockerfazonok, de ilyen kevés infóval nem tudok mit kezdeni.
2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igénytelen, semmi képpen sem. Csupán nem színes ruhákba járkál és rockzenét hallgat.
2011. ápr. 4. 21:03
 6/7 anonim válasza:

Na jó, de ahány ember annyi féle ízlés!:)

Neked kell, hogy bejöjjön!:) Szerintem ha neked tetszik akkor az a lényeg!:)

2011. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

évfolyamtársam, és múltkor olyan sminkbe jött be, olyan érzésem volt mintha a korsóból ébredt volna, már haverom is félt tőle:D Am nekem bejönnek az ilyen lányok xd pl: ő is


F17

2011. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!