Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A droghasználók naponta...

A droghasználók naponta hányszor szúrják meg magukat tűvel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
ki akarom számolni, h 5 év drogfüggés, az hány szúrást jelent kb
2021. ápr. 23. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ hogy mit lő be az ember. Na meg attól hogy mennyi pénz van a cuccra. Ezeknél az új 1-2 órás dizájnereknél - napi 5x vagy akár 10x is. Viszont egy idő után eltűnnek a vénák. Akkor jön az össze vissza bökősdi, amíg valamelyik be nem talál. Ilyenkor sokkal több tűszúrás kell... Nemrég 1 adag cucc (1g speed) végett is vagy 6x-7x kellett megböknöm magam, mire sikerült eltalálnom a vénát.

Egyébként nem lehet átlagot számolni. Én is van amikor tiszta vagyok hetekig-hónapokig - és akkor semmi. Ha meg vissza esek akkor össze vissza lődözöm. Most is 2 hete semmit se csináltam, pedig intravénás drogfüggő vagyok. De nemsokára fizetés kapok, és akkor biztosan újra használni fogom a szereket. Így hetek alatt elő jönnek jórészt az eltűnő vénák is. Annyi viszont biztos ha nem hagyok ki szüneteket, akkor egyre nehezebb jó helyet találni, ahova be lehet lőni a cuccot. Szóval a lényeg hogy így nem igazán lehet teljes képet alkotni erről az egészről...

2021. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az mit jelent h eltűnik a véna?
2021. ápr. 26. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy össze szűkül. Vagy nem tudom. Egyszerűen egy idő után nem is látszódik, és ha elszorítja az ember se lehet eltalálni egykönnyen. Vannak bizonyos drogok amiktől ez gyorsabban történik. (Pl ezektől az ismeretlen dizájner kristályoktól hetek alatt is elég jól vissza húzódnak.) Bár vannak olyan cuccok is (pl metadon, kokain) amiktől soha nem tűnnek el. Viszont a mostani olcsóbb porok nagyon hamar haza vágják.
2021. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!