Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyemen egyre lazábbak...

Munkahelyemen egyre lazábbak a kollégák, sokan maszk nélkül vannak egy légtérben. Jeleznéd a vezetődnek, ha ez Téged zavar?

Figyelt kérdés

Második oltást kapjuk 2 heten belül, ennek ellenére (vagy éppen ezért) lazultak az egyébként is nevetséges szabályok nálunk, a kollégák fele maszk nélkül járkál és engem néznek ki mert még mindig hordom irodán belül is.

Eddig sem viselték a maszkot az egy légtérben ülők, de most rosszabb lett a helyzet.

Te ezzel egyetértesz vagy sem? Jeleznéd a problémát a vezetőnek?



2021. ápr. 23. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Nem értek egyet vele, továbbra is hordani szükséges
Egyetértek, oltás után minek hordani?
A második oltás után már egyáltalán nem tartom fontosnak
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Jelezném, mert én így kaptam el. A kollégám nem vette komolyan az intézkedéseket, bejött betegen dolgozni, mindent összeköhögött
2021. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Már mi is egyre kevesebbet viseljük.... En túl vagyok két oltason, a közvetlen kolléganőm a szomszéd szobában nem kért oltást. De a folyosón és a konyhában viseljük. Bár már a tököm kivan vele, hogy gyakorlatilag csak otthon nem kell viselni.


Betegen meg amúgy sem jön be senki dolgozni, nálunk nincs home office, és soha senki nem kapta el. Kb. 70-en vagyunk egy emeleten. Iroda.

2021. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Sztem kormányhivatalnál is érdemes bejelenteni, meg ahol csak tudod. Valamelyik hatóság csak foglalkozik ezzel, munkahelyi veszélyeztetés.
2021. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Vagy szólj te nekik, vagy inkább hallgass. Nem rögtön árulkodni a vezetőségnek, hogy óvónéni, Petike megint meghúzta a hajamat.
2021. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem visel nálunk senki maszkot. Tavaly egy hónapig hordtuk, azóta senki. Érdekes, hogy senki nem is lett beteg.
2021. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Sok felelőtlen h*lye van, az életem rövid ahhoz, hogy egyel is leálljak balhézni. Én arcra szorosan illeszkedő, ffp2-es maszkot hordok, és teszek rá, ki mit és hogyan (nem) hord.
2021. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen a magyar mentalitas. India.
2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk sem hordja senki, és be sem vagyunk oltva, borzasztó.
2021. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Jelezném bizony!!de még mennyire, sőt a hatóságnak is szólnék, ha úgy áll a helyzet, én nem szólnék rá senkire, hanem jelenteném
2021. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán a Hágai nemzetközi bíróság segít. Jelentsd oda.
2021. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!