Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anesztezia utan mennyire van...

Anesztezia utan mennyire van az ember ontudatanal?

Figyelt kérdés

Felek hogy vmi hulyeseget teszek vagy mondok. Inni sem nagyon szoktam, mert reszegen eleg beteg dolgokat tudok csinalni es nagyon durvan bele tudok alni barkibe.

Attol is felek hogy kikotyogok vmi olyasmit amit nem kene. Pont a novereknek es az orvosoknak vagyok kiszolgaltatva. Nem jonne jol ha vmiert elitelnenek es utana nem latnanak el megfeleloen

Pl. Mivan ha vmi perverz dolgot mondok egy novernek?



2021. ápr. 24. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el, mennyire nem erdekli oket, mert a munkajukat vegzik.
2021. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1: koszi ment a like. Bar nem ertek egyet. Nekem is van munkam megis rosszul esne ha vki belemkotne kozben. Persze en visszafognam magam es probalnek megerto lenni. Nem hiszem hogy mindenki ilyen.

A keves ivaszotbol amit eletem soran muveltem kiderult hogy nem vagyok vmi rendes ha elvesztem a kontrollt.

2021. ápr. 24. 20:19
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze ha profik akkor megertik a helyzetet. Remelem
2021. ápr. 24. 20:19
 4/15 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy ha azon gorcsolok elotte hogy mit ne csinaljak, hogy ne viselkedjek, milyen titkomat ne kotyogjam ki akkor pont emiatt ezek lesznekbebredeskor az elso gondolataim. En legalabbis ettol felek.
2021. ápr. 24. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A munkánk része. Tudjuk, hogy a beteg ilyenkor nincs magánál.
2021. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ki az az Anesztezia?
2021. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Altatást jelent.
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5: koszi, ez megnyugtato. Remelem mas eu. dolgozokis ilyenek. Egyebkent hatalmas dolog amit csinaltok. Kitartast hozza. :-)
2021. ápr. 24. 20:43
 9/15 A kérdező kommentje:
6: az egy veszelyes noszemely. Keruld el ha teheted.
2021. ápr. 24. 20:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindig ontudatlan az ember amikor felebred az altatasbol? Vagy csak az esetek egy reszeben? Van olyan hogy vki ontudatanal van es van onkontrolja mikor felebred?
2021. ápr. 24. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!