Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megéri a munkahelyváltás...

Megéri a munkahelyváltás ebben az időszakban? (Pest megye keleti rész)

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom egy gyárban de szeretnék váltani mert káros anyagokkal dolgozom.


Loctite ragasztoval aminek az adatlapján fel is van tűntetve hogy rákot okoz valamint károsíthatja a belsőszerveket, plusz több irritáció de ez a kettő a legnagyobb. Emellett oldószer is van a gyárban ami nagyon tömény etil acetát. Igazából már ez a 2 év is szerintem oda vert az egészségemnek de nem szeretnék tovább ebben a környezetben maradni. Ti mit tanácsoltok? Most lehet normális munkahelyet találni?



2021. ápr. 27. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon lehet,de még lehet próbálni! Miben mutatkozott meg ,hogy tönkrevágta az egészséged?
2021. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendszeres köhögés, tüdőm baloldalába beszúró érzés időközönként, az acetát miatt száraz , hámló bőr.


Fizikai munkát végzek itt így könyék és derék fájdalmak.

Másik részlegen 170kg os termékek emelése egy társal ami fejenként 85kg amit egy ember nem is emelhetne, stb.

2021. ápr. 27. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
A férjemék 400kg os üvegek emelnek négyen mert nyílászáró beépítòk,de amúgy ha váltani akarsz válts,de viszont a munkahelyednek gondoskodnia kellene a megfelelő védőeszközről.
2021. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megéri váltani igen.
2021. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3as


Gondolom a férjed nem 270eFt ot keres többműszakban...


De nekem főleg az anyagokkal van a gondom.


Van felszerelés de nem mindig tudom használni csak ha takarítás van, viszont ha csak kis munka van a gépkörül ott van körülötte és lélegzem be, valamint vannak gyors munkák amikor nincs idő beöltözni, a benti levegőben szintén ott vannak az anyagok igaz nem olyan töményen de érződik ahogy belép az ember.

2021. ápr. 27. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a férjem 140.000-at keress egy műszakban... De ez az alföld csodája :)
2021. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen akartam is írni hogy ez régiókhoz nézve viszonyítás, mert pénznek jó, viszont az egészségem többet ér a forintoknál meg a tüdőm...
2021. ápr. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!