Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőn megyek Sinopharm...

Hétfőn megyek Sinopharm védőoltásra, van okom félni?

Figyelt kérdés
Aki már megkapta milyen volt utána. Lett valami baj az első és második adag után? Illetve van itt olyan akit már kb akkor beoltottak vele amikor engedélybe hozták. Azóta sem éreztek semmi rosszat, ugye? Tehát mennyi esélye van rá, hogy az én szervezetem majd rosszul reagál rá és okoz majd valami betegséget.

2021. ápr. 28. 17:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#6 Te sinopharm oltást kaptál?
2021. ápr. 30. 23:47
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnapelőtt kaptam meg a Sinopharmot, a karom fájt egy kicsit másnap meg a vádlimban volt izomláz
2021. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor a Sinopharm azoknak is jo, akik paraznak az oltasi reakcioktol, de szeretnenek vedettsegi kartyat?
2021. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11. Igen, azért válaszoltam meg a kérdést. Egyébként az az ijesztő oltási reakció még aznap elmúlt, utána volt pár óráig hátfájdalmam és azóta se semmi bajom. És én nem bántam meg hogy beadattam, igaz nem igazoltan de a tünetek alapján voltam Covidos. Ahhoz képest ez a 2 nap nagy nulla volt. Május végén megyek majd a 2. adagra.

Csak védjen!

2021. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13. igen
2021. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező meséld el hogy ment
2021. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!