Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sinopharm Covid vírus elleni...

Atti2 kérdése:

Sinopharm Covid vírus elleni vakcináról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 17:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Kapcsolódó kérdések? Google? Végig van fosva a net hasonló kérdésekkel.
2021. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Reggel oltottak vele, azóta összementem 160 centire, fekete hajam lett és megint 15-nek nézek ki. Bekapcsolt telefon nélkül is fogom az 5G-t és a kínai kormány nemrég hívott hogy miért egyedül rejszolok a fürdőszobában hentaira.

BA***G, amíg bepötyögted ide ezt a kérdést, beírhattad volna a google-ba is és kb. ezer találatot kapnál a kérdésedre...

2021. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Apum azt kapta meg egy honapja, a csaladban csak neki nem volt tunete oltas utan (pedig volt itt a pfizertol az astraig minden), amugy konkretabbat nem tudok mondani
2021. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Amit en lattam eddig rola,leirom.


Kormany kedvenc vakcinaja lett,igy a sajtoban is ezt erolteti,hogy oltsuk be magunkat. Folyamatosan erkeznek szallitmanyok.


Hatekonysagat tekintve elvileg az egyik leggyengebb.


Akiket eddig beoltottak siman elvannak minden tunet,mellekhatas nelkul,igy nem fogsz belehalni,ha beoltanak.


Jelenleg a Szputnyik mellett ezt a vakcinat sem fogadta el az EU,viszont az oroszt valoszinuleg nyar kozepen elfogja,a kinairol eddig nincs hir,de nagy valoszinuseggel ezt is elfogjak.


Kinaban mar beoltottak kb.50 millio embert ezzel a vakcinaval.


Sajat velemenyem: inkabb varok egy masik vakcinara (orosz,pfizer,moderna),mivel nekem nem surgos jelenleg beoltani magam. Viszont Astra Zeneca helyett a kinait valasztanam,ha muszaj lennek.

2021. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Metionin ***** válasza:
100%

Reggel oltottak vele és még nem kívánom a rizst.

Apám már mindkettőt megkapta, semmi baja nem lett.

2021. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok, megkerdezhetem, hogy miert valasztanad a kinait az astra helyett? Csak szimpla kivancsisag
2021. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok


Eddig arrol olvastam a legtobb rosszat es valamelyik orszag is leallt az oltasaval korabban (pontosan mar nem emlekszem melyik). Persze ugyanugy vannak,akiknek nincs semmi tunetuk es vigan elvannak vele,de inkabb nem kockaztatnek. Az altalam preferalt oltasokrol nem nagyon lattam rosszat.

2021. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom a valaszod:)
2021. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerbiai vizsgálatok szerint a fiataloknál kiválóan működik, időseknél viszont sokszor nem alakul ki védettség így ott harmadik dózis kellhet. Én holnap kapom meg, eredetileg Szputnyikot akartam de jó lesz ez is. 26 éves vagyok, ráadásul 3 hónapja voltam koronás, így szinte biztos, hogy nagyon jó immunválaszt fog nálam kiváltani
2021. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom, hogy mit lehet elhinni és mit nem, szóval a hatékonyságáról nem tudok mit mondani. Viszont ha nagyon rossz lenne, akkor a háziorvosom nem adná be egyik betegének sem (leginkább idős krónikus beteg páciensei vannak). Nagyszüleim február végén kapták meg az elsőt, márciusban a másodikat. Ők semmit sem éreztek egyik után sem, már aznap mentek ki a kertbe kapálni és ásni. Egyik tanárom is ezt kapta, ő lázas lett és gyengének érezte magát, illetve fájt a feje és ha felkelt hányingere volt, de 2 nappal később már egész jól érezte magát. Én tegnap kaptam meg, a szúrás helyén azóta néha belenyilall, illetve bizonyos mozdulatoknál fáj a kezem és néha nehéznek érzem. Ezt leszámítva kerek 37-et mértem, most nem tudom van-e hőemelkedésem vagy bármim, de abszolút nem érzem magam rosszul. Aztán a hatásossága majd később derül ki...
2021. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!