Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hogy van aki ma kapott...

Ki hogy van aki ma kapott Sinopharmot?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok ti? És hogy vagytok? Nekem az oltás helye fáj.

2021. ápr. 26. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Követem.:)
2021. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél órája kaptam a kínai vakcinát. Csak az oltás helye nagyon picit fáj. Amúgy semmi.
2021. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Reggel 8:15-kor kaptam, semmi különöset nem érzek, utána 10-től dolgoztam meg minden. A karomon csak a tapasz emlékeztetett amíg le nem szedtem.
2021. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam is kar fájdalom van
2021. ápr. 26. 18:45
 5/8 anonim válasza:
100%

Tegnap voltam, nekem is csak a váll picit, de gondolom az max 1-2 napig fog tartani


25F

2021. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap este hívott a doki, hogy lenne és engem is oltana... Éjszaka rosszul aludtam és egész nap stresszben voltam az oltás miatt (félek a tűtől, meg mégis ott motoszkál a fejemben, hogy ezt az oltást kb a kutya sem akarja). Jött egy front is és az idegesség miatt kb enni és inni sem tudtam, úgyhogy fejfájással mentem oda. A dokival (decemberben kerültem hozzá a gyerekorvostól, most találkoztunk másodszor) adatot egyeztettem és beszélgettünk kicsit. Aztán az asszisztenshez átmentem a másik szobába, leültetett egy székre, közben elpanaszkodtam a tűtől való félelmem. Fertőtlenített, majd nem is mutatta a tűt, míg beadta mindig mondat előre, hogy mi fog történni és a végén míg leragasztotta a helyét fogtam azt a kis papírt... Őszintén szólva életem egyik legjobb élménye volt, nem tudom, hogy az asszisztens profisága és a törődése miatt, de tudom használni a kezem, míg eddig kb az összes után megemelni se tudtam. Néhányszor a helyén belenyilall vagy vannak bizonyos mozdulatok, amik közben kellemetlen. De lázam sincs és a fejem sem fáj és mást sem érzek. Igaz a tegnapi fejfájás és a kialvatlan éjszaka miatt mar fél 9 körül lefeküdtem aludni.
2021. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tegnap kaptam. Az orvos és az asszisztens is nagyon kedves volt és hamar végeztem.

Estére elfáradtam nagyon, és a karom is fájt, nem is tudtam a megszokott oldalon aludni:D

Mára csak a karfájdalom maradt meg, de az is sokkal jobb már.

Bennem is volt feszültség, hogy beadassam-e, de tudom, hogy jó döntés volt mert megkönnyebbültem attól, hogy rászántam magam.

Azóta beléptem egy facebook csoportba is, ahol a sinopharm-mal oltottak írják le a talasztalataikat, ajánlom mindenkinek sok hasznos infó van ott is!

2021. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2 napig nagyon enyhe izomlázszerű érzés az oltás helyén. Ez csak akkor volt érzhető, amikor felemeltem a karomat. Ezenkívül semmi.


34

2021. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!