Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet kapni 18 év alatt...

Hogy lehet kapni 18 év alatt Covid oltást?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam 18 év alatt nincs lehetőség erre, viszont egy 17 éves lány mégis kapott. Ez hogy lehetséges?

2021. ápr. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Pfeizert kaphat a 16-18 éves korosztály.
2021. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg már regisztrálhatnak. Nem tudom, miért 16-18 évesről beszélnek, a 18 évesek (nagykorúak) eddig is regisztrálhattak, ha jól értem, igazából a 16-17 évesekről van szó.

Mint az előző válaszadó említette, jelenleg csak a Pfizer van engedélyezve erre a korosztályra.

2021. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Heim Pálban a bent fekvő betegeket (gyerekek) elkezdték oltani hetekkel ezelőtt pontosan nem tudom hány éves korig. Azóta viszont a pfizer kapott engedélyt a 16-18 közöttiek oltására is. Nekem húgom pont 16, ő is beregisztrált, még nem kapta meg, de van olyan barátnője aki már igen. Ez attól függ, hogy az orvos kapott-e az oltáshoz vagy mennyien vannak nála soron, a szállítmány szétosztásán is sok múlik. A másik, hogy őket lehet oltópontra küldik a gyerekorvosok, de ez az egész még annyira új, hogy legjobb tudásom szerint ők még nem most kapják.
2021. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Azt valaki nem tudja, hogy ha valakit beoltanak 18 év alatt, ő mehet például konditerembe vagy moziba? Mert jelenleg ha nem vagy 18 éves konditerembe csak sportigazolással mehetsz, moziba meg felnőttel.. az utóbbit nem is értem
2021. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ha mindkét oltást megkaptad, akkor mehetsz, amerre akarsz.
2021. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki akinek van védettségi igazolványa mehet. Sok oldal lehozta, szinte pontról pontra vették, hogy mik lesznek a nyitás további lépései és kikre mi fog vonatkozni... A kormány oldalán a képekkel és a megszerkesztett “hirdetéseikkel” is megtalálod
2021. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!