Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a férjem a...

Hogy szoktassam le a férjem a sörözésről?

Figyelt kérdés
Néhány hete az a szokása, hogy mindan nap munka után hazahoz egy dobozos sört, és itthon megissza. Tudom, ez talán még nem sok, de napi rendszerességgel ezt csinálja, és elejét akarom venni mielőtt még alkoholista lesz. Azelőtt soha nem ivott, csak elvétve évente 1-2 alkalommal. Nagyon aggódom, mert apukám alkoholista volt, és terrorban tartotta az egész családot.

2019. jún. 17. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Néhány hete meleg van.
2019. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

nagy ügy


én 5 dobozzal viszek haza:D


Nem lehet aszkétaként élni

Gondolom nem dohányzik, nem drogozik, lehet nunust is ritkán kap... Valami káros szenvedély kell.

Amugy 1 doboz sör az biztos nem káros.

2019. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha meleg van? Ő is ezzel mentegetőzik. A hőség indok az alkoholizmusra?
2019. jún. 17. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ennyire ne legyél már xarrágó.

Holnap után már ne is egyen .

Ő nem az apukád .

2019. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Mennyé aludni!
2019. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

beszéld meg vele, mi változott, a meleg nem indok, jól látod, nagy baj eleje lehet, és igen, sok ha rendszeresen ennyit iszik.

készíts neki valami jobbat, limonádét, üljetek le együtt meginni.

2019. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már!
2019. jún. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 sör mi az? Fél óra alatt kimegy az emberből, nem rúgik be tőle. Tudod a hideg sör azt az illúziót adja hogy lehűlsz tőle, ilyen melegben pedig jól esik. Próbáld ki te is:
2019. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
19 vagyok de én is sörözök... Napi 1 sör. Semmit nem befolyásol tehát meg sem érezni. jobban alszom tőle és szeretem az ízét. 1 sör szinte semmi. Majd ha 3-4 vagy több fog fogyni akkor lesz baj.
2019. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
Sehogy.Napi 1 doboz sör az szinte semmi.Állításod,miszerint apád kemény alkoholista volt és durván bánt veled az megint egy másik kategória.Gondolom faterod nem napi 1-2 sört ivott meg hanem tömény piát,vagy bort is ivott rendesen.(Tehát nem egy kategória.)Sör és tömény alkoholok között óriási különbség van.Főleg,ha mértékkel iszik sört az ember akkor meg pláne...Te éppen a semmi miatt hisztizel.Akkor lenne nevezhető a férjed alkesznek,ha mondjuk esetleg napi 4-5 doboz sört inna meg minimum.Továbbá igazi klasszikus alkeszok azok tömény piát is (feleseket) is isznak feltűnően.
2019. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!