Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor oltási időpontra...

Amikor oltási időpontra regisztrálok, ki lehet választani, hogy a két elérhető vakcina közül melyiket akarom? Vajon hamarabb hozzájutok, ha regisztrálok, mintha a háziorvos hívására várok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, te döntöd el, melyiket választod a kettőből, úgy kell időpontot foglalni.

Igen, hamarabb hozzájutsz így, mert szerintem már hétfőre is vannak elérhető időpontok, a háziorvos meg ki tudja, mikor hív.

2021. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, minden egyes időpont végén ott van, hogy melyik vakcinával történik az oltás. Persze, hogy hamarabb hozzájutsz, akár már holnap reggelre is foglalhatsz magadnak időpontot. Én is rögtön foglaltam, az Astra Zeneca egy nagyon jó oltás szerintem, ráadásul az egyetlen európai, ami nekem nagy előny.
2021. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy video az oldalon, ami a foglalás menetét mutatja, ott én nem látom, hogy lehetne választani.
2021. máj. 2. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a honlap a webfejlesztés csúcsa :D. Az időpontoknál látni fogod, akkor mivel oltanak, és olyan időpontot választhatsz.
2021. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak 2 hét múlva lenne aktuális az oltás, már most is lehet vajon foglalni? Nem akarom elkezdeni az időpontfoglalást, mert ha nincs még akkorra időpont, nehogy valahogy függőben maradjon a dolog.
2021. máj. 2. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5: Most csak május 7-ig lehet foglalni. Előre nem tudsz rászűrni, hanem amikor kiválasztod a helyet és a napokat, amikor végiggörgeted, minden időpont alatt ott van az oltás neve.
2021. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!