Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet endokriolozis vagy...

Fatedtohateyoulove kérdése:

Ez lehet endokriolozis vagy mehrak esetleg? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
A barátom pettingeles után betette a hüvelyembe a péniszét, de csak egy kis részét, kétszer is megpróbaltuk de nagyon fájt. Utána láttam a lepedon hogy véres volt. Eddig még senkivel nem feküdtem le. Lehet hogy a szűzhartyam szakadt el és amiatt volt a vérzés vagy valami más áll mögötte? Azért gondoltam most az endokriolozisra mert a menstruáció során erős görcs szokott jelentkezni nálam. A mehrakra pedig azért mert augusztus óta elég sokat fogytam és étvágyam sincs igazán, és tunetkent ezt is olvastam most.

2021. máj. 2. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya az esetek 90%-ában vérzik, amikor elszakad. Feltételezem 20-on éves vagy vagy alatta, és ott nem gyakori az ilyensfajta rák.
2021. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit túlgondolod, ráadásul súlyos fogalomzavarod van. Épp most feküdtél le a barátoddal, ha beteszi az nem petting. A szűzhártya a hüvely bejáratánál van, simán elszakadhatott, vagy mivel nem voltál kellően felkészülve a hüvelyfalad is sérülhetett azzal, hogy beerőszakolta a szerszámot.

Amit pedig őszintén remélek, hogy eközben óvszer volt rajta, mert így is lehetsz terhes, a csak kicsit tette be nem védekezés!

2021. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Ne haragudj de odairtam hogy pettingeles után tette be. Ezenkívül persze hogy védekeztünk. Csak nagyon félek mert elég sok vér volt, és utánaolvastam és igaz hogy ez volt az első de endometriózisnál az egyik tünet hogy fáj a szexuális aktus is. Nekem pedig a menstruáció erős gorcsokkel jár.
2021. máj. 3. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj szakemberhez és vizsgáltasd ki magad.
2021. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!