Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel előtt valóban sokat...

Vérvétel előtt valóban sokat kell inni egyszer olvastam valahol és kiváncsi lettem?!?

Figyelt kérdés
mennyire fáj mert most lesz az első és én nagyon nem bírom az ilyen véres dolgokat meg a tűtől is kicsit rettegek??!?

2021. máj. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet inni, de csak vizet. Folyékonyabb lesz tőle a véred.

Ne nézz oda, amíg azt nem mondják, hogy kész. Amúgy kicsit kellemetlen, de nem fáj, ne félj :)

Akkor leszel csak rosszul, ha ráparázol. Én ezt tettem az első két alkalommal, majdnem elájultam. A múltkor már probléma nélkül vettek le 6-8 ampullánnyit :D

Vigyél magaddal szőlőcukrot és vizet, ennyit még megtehetsz esetleg.

2021. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vérvétel közben kezdj el számolgatni dolgokat: a nővérke ruhájának gombjait, mappákat, tollakat az asztalon, stb. Totál el fog terelődni így a figyelmed. :)

Ja, és ha a legvégén le akarják ragasztani a vattát a könyökhajlatodban, ne engedd, mert fájdalmasabb a ragszalagot felszedni, mint maga a vérvétel. 🤣

2021. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Véradás előtt kell sokat inni.
2021. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 a nővérke ruháján lévő gombokat ne kezdje el számolgatni inkább... Egyrészt, akkor megláthatja a saját vérét, másrészt félreértheti a nővér😂😂 A többi oké😃
2021. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem sokszor vesznek vért betegség miatt, de még mindig szenvedek. Igyál sok vizet az előtte lévő napokon, akkor tényleg könnyebb. A vérvételes nővérkék 90%-a cuki, mert tudják milyen, ők se szeretik ha leveszik a vérüket. Nekem mindig az segít, ha beszélgetek vérvétel közben, és nem nézek a tűre.
2021. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!