Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AstraZeneca oltás után az...

AstraZeneca oltás után az ügyfélkapun a papíron miért van ott, hogy (KC2) fokozott kockázatot jelentő alap/társbetegséggel rendelkező személy?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, egy A4-es lap, rajta az oltás ténye, de ez mit jelent? "(KC2) fokozott kockázatot jelentő alap/társbetegséggel rendelkező személy"


Tudtommal nincs semmi bajom, orvos, kórház nem látott mostanában, akkor ez mi? Vagy csak ez volt a tetején a legördülőben?


2021. máj. 7. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom ez lehet-e az oka,de elvileg ez krónikus betegeknek adják.

De lehet,kaphatják már mások is,hiszen lehetett rá időpontot foglalni.

2021. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elírás lesz az.

Megnéztem az enyémet, Pfizert kaptam, nekem ott van ugyanez, de én tényleg beteg vagyok.

Párom Szputnyikos, neki az van ott, hohy (KN1) más kockázati csoportokba nem tartozó személy.


A netről letöltős papíron nem ikszelgettél valamit, rendszeres gyógyszer vagy allergia, bármi? Mert azt tudom esetleg elképzelni, hogy amiatt jelölték ezt.

(Páromnak minden X nem volt.)

2021. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van rajta, igaz én Pfizert kaptam, viszont én autoimmun beteg vagyok, és ezért írták oda.

Fura, mert amennyiben nincs alapbetegséged, akkor neked is KN1-nek kéne ott szerepelnie

2021. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap írta egy háziorvos, hogy azért, mert statisztika, és a többi, amit írhattak volna, az még ennyire sem felelt meg a valóságnak. Nekem az összes korombeli ismerősnek, barátnak (26 vagyok) ezt írták a lapra (9 emberről beszélünk, és mind egészségesek vagyunk), csak a szüleink generációjának írtak be értelmes dolgot. Ja, és mindenféle oltást kaptunk, szóval azzal sincs összefüggésben. Annyi a közös bennünk, hogy mind háziorvosnál kaptuk, a szüleink korabeliek pedig mind oltóponton. Nem tudom, ennek van-e bármi jelentősége.
2021. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én asztmásan vagyok KN1😶

És Szputnyikot kaptam.

2021. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vérképzőszervi daganattal nálam KC2.
2021. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!