Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AstraZeneca oltás után 38...

AstraZeneca oltás után 38 fokos láz, Kalmopirin jó lesz?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam, az éjszaka elég nehéznek ígérkezik, Kalmopirin jó ilyesmire? Fejfájás, és 38 fokos láz, hidegrázás, ha felkelek.

2021. máj. 3. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
ugye-ugye, jobb lett volna előtte gondolkodni, mielőtt magadba nyomattad azt a pancsolt xart.
2021. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

1es te paraszt. Latszik, meg senkid nem ment el covidban es nagy a pofad...


Igen kerdezo normalis, es jo ra. Gondolj cska bele, kisbabak is belazasodnak az oltasoktol, minden okes.

2021. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Bármilyen lázcsillapító jó. Ha paracetamolos van otthon (Panadol, Rubophen pl), akkor próbáld inkább azt, mert vannak arra utaló kutatási eredmények, hogy a többi gyengítheti az oltás hatását. De ha nincs, akkor nyugodtan vedd be a Kalmopyrint. Hivatalos ajánlás nincs ellene, és valószínűleg nem számít valójában, hogy melyiket veszed be.
2021. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem bántam meg, kedves 1es, ha már sikerült nem a kérdésre válaszolnod. Tiszteletben tartom, hogy másként vélekedsz, de igazából a kérdés az volt, hogy megfelelő-e a Kalmopirin az oltás utáni tüneteket enyhíteni, amivel amúgy tisztában voltam, szóval nem volt meglepetés.


És amíg nem jön a következő, pontosítok, nincs más itthon, csak Kalmopirin.

2021. máj. 3. 21:24
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen, jó rá és bármilyen más lázcsillapító is.
2021. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Igen,az Astránál természetes,pont ezért nem vállaltam.
2021. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
6 én éppen a moderna miatt fekszem otthon, úgyhogy ez nemcsak az astránál áll fent, hanem bármelyik vakcinánál.
2021. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
7-es,neked mióta vannak tüneteid?
2021. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Hogy vagy,kérdező?
2021. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Első éjszaka 37-38 fokos láz, aztán bevettem egy Kalmopirint, nagyjából tudtam aludni, de most reggel durva másnaposság, fej, hátfájás, de láz már nincs, reméljük javul.
2021. máj. 4. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!