Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholról való leszokás után...

Alkoholról való leszokás után jelentkezhet gyomorfájdalom?

Figyelt kérdés

Nem voltam alkoholista, de elég sokat ittam az elmúlt időkben. Egyetemista vagyok, 3 csoporttársammal élek együtt és sokszor voltak spontán iszogatások. Rövidet nem iszom/ittam egyáltalán, sört is ritkán, általában sportfröccsözni szoktam. De azt, 3-4 pohárral az elmúlt egy évben szinte minden nap. Sportolok és az étkezésemre is mindig odafigyeltem, most kb 10 napja az alkoholt is elhagytam. 2-3 napja van egy gombóc a gyomromban, olyan, mint amikor feszült az ember, néha jobb, néha kimondottan befeszül és fáj. Ha lefekszem és nagy levegőket veszek akkor jobb. Stresszes most kicsit az életem, de voltak már ennél stresszesebb időszakaim, így nem hiszem,hogy ez lenne a gond.

Valaki tapasztalt már hasonlót?

Köszi!



2021. máj. 7. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Egy olyan családban nőttem fel,ahol sajnos az anyám,az anyunkra ment.Apám ivott sokat,és én is,évekig.Nálad valószínűleg sok a gyomorsav.Sima egyszerű háztartási keksz felszívja a gyomorsav az,és a pirítos is,de én úgy érzem,és gondolom, hogy lehet gyomor ideged is.Amikor a sok bosszúságot okozó rossz szomszédot megláttam,nekem is görcsbe állt a gondom.Több éve alkoholizálok,csak mostmár mértékkel.Remélem tudtam segíteni.Nem vagy egyedi eset,Magyarországon kb fél millióan isznak,és orvosok is.Stresszes életét élünk.Stresszte próbáld ki a Vdleriánát.Vény nélkül kapható,gyógynövényekből készült.
2021. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javítás: Valeriánát, sajnos nem mindíg azt írja a mobilon,amit szeretnék.
2021. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!