Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vélemények? Ki, mit hallott/ol...

Vélemények? Ki, mit hallott/olvasott?

Figyelt kérdés
Vakcina? Gondolom tudjatok hogy az oltási igazolvány nelkul sehova se lehet majd bejutni. Es en mar nem tudom hogy mit higgyek igaz lehet e hogy evek mulva leepiti az embert stb? Vagy olyan mint a tobbi oltás ami kotelezo volt regen es az égvilágon semmi bajunk sem lesz? En nagyon felek mert vegyesen tudok rola es mar nemtudom hogy regisztráljak e vagy sem. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. máj. 7. 22:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Szerintem igazsagtalan hogy az egészséges ember nem mehet sehova. Miert nem lehet eleg egy negativ teszt? Nézzünk mar egy kicsit a dolgok moge. A 18 ev alattiakkal mi van? Nem maguk döntenek az oltasrol a szulok többsége ellenzi a gyereke es sajat maga oltasat is. Akkor r*hadjanak otthon egesz nyaron?
2021. máj. 8. 11:52
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
Aki annyira fél a megfigyeléstől, annak javaslom, hogy dobja el az okos telefont. Nem kell ide kártya meg CSIPSZ a vérbe, hogy megfigyeljenek. Mellesleg a saját ismerőseitek 90%-át sem érdekli a hétköznapi semmilyen életetek, ahogyan benneteket sem érdekel a legtöbb ismerősötök, szóval ne aggódjatok, a gyík emberek, a Pentagon stb. lesz*rja, hogy kik vagytok, mit gondoltok stb, max a piacot érdekli, hogy milyen árut sózzanak rátok.
2021. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2021. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
72%
#9es teljes mértékben igazad van, akik úgymond "védettek" mert elkapták a vírust azok is k*rva sokat tettek a megfékezésért. A hozzám hasonlók, akik kb 1 éve nem mentek sehova, mert esetleg tényleg próbálnak vigyázni másokra, de mégse szeretnék beoltatni magukat, azok meg rohadjanak meg ahol vannak. Sőt akik kimentek a deákra vonatozni őket is jutalmazzuk meg gyorsan, mert csak a nyájimmunitás elérése vezérelte őket.
2021. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Báttya! Én megkaptam mindkét szputnyikot és már leépültem. Azóta alkoholista vagyok és csak vodkát iszok. :DDDD
2021. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
9 remélem soha nem veszel be semmilyen gyógyszert, aminek a kikísérletezésében nem vettél aktívan részt. Sőt, ilyen orvosi beavatkozást sem fogadsz el. Így lenne korrekt.
2021. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

#16: Én semmilyen gyógyszert nem szedek sok éve, csak vitaminokat. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen...

#6

2021. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Tehát előtte volt képed gyógyszert bevenni, aminek a létrejöttéhez semmivel nem járultál hozzá?? hangember :(
2021. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát igen, akkor még bíztam az orvostudományban...
2021. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

En nem oltatom magam es megyek pcr teszttel kulfoldre kirandulni. Ott fogok vendeglobe, barba stb menni, es ott fogom elkolteni azt a penzt amit Magyarorszagon nem kolthetek (nincs vakcinakartyam). Itt nem mehetek vacsira baratokkal, nem mehetek strandra, furdobe sehova. Akkor viszem a penzt mashova. Ez van.


Mar le van foglala iden nyaron ketszet megyek tengerre, mar alig varom.

Koszonom Magyarorszag!

2021. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!