Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vélemények? Ki, mit hallott/ol...

Vélemények? Ki, mit hallott/olvasott?

Figyelt kérdés
Vakcina? Gondolom tudjatok hogy az oltási igazolvány nelkul sehova se lehet majd bejutni. Es en mar nem tudom hogy mit higgyek igaz lehet e hogy evek mulva leepiti az embert stb? Vagy olyan mint a tobbi oltás ami kotelezo volt regen es az égvilágon semmi bajunk sem lesz? En nagyon felek mert vegyesen tudok rola es mar nemtudom hogy regisztráljak e vagy sem. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. máj. 7. 22:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Máshol is ez lesz a törvény, el kell hogy keserítselek.. A megfertőződéstől ott nem fogsz félni, ha oltatlanok között oltatlanként kontaktálodsz?
2021. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

20-as azért ne játszd az áldozatot. Aki külföldre megy tengerre "emiatt", az amúgy is oda ment volna.

Tudom, mert mi is inkább a Horvát tengerpartra szoktunk menni, mint a Balatonra, mert kint apartmanban vagy a Balatonon apartmanban lenni kb ugyan annyiba kerül.

2021. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Igen tengerre mentem volna, de most ketszer megyek minimum, es tobbet fogok kolteni.

Magyarorszagon meg csak elelmiszerbe fogok jarni:)


Kulfoldiek se fognak jonni Magyarorszagra mert gondolom sima teszt nem lesz eleg, majd esetleg jonnek a kulfoldi nyugdijasok.

Meg a tavaly nyartol is kevesebb ember lesz Budapesten. Pedig tavaly nyaron is pangas volt!

2021. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
És most ettől boldog és elégedett vagy.
2021. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok de nem ettol. Elegedett is de nem Magyarorszaggal.
2021. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 scamdemic ***** válasza:

Most néztem meg ezt a műsort:

https://www.youtube.com/watch?v=knfRbWXNZjU

Van benne 3 bejátszás, az utolsó a legérdekesebb, az utolsó 10 percben.

2021. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26%

Áh, kedvencem, a Hihetetlen (Hiteltelen) Magazin.

Ezt a szart minek linkeled ide, mikor arról szoktak beszélni, hogy ki melyik űrhajón nyaralt.

Arról nem is beszélve, hogy tavaly a szemüveges faszinak majdnem pert raktak a nyakába, mert arról beszélt valahol, hogy az orvosok/ápolók hazudnak nincs is vírus, aztán az egyik faszi akinek az anyja ápolóként kovidba halt meg felkereste, hogy választhat, per legyen vagy szájbabäszkodja a hazudozás miatt, neki meg ott könyörgött, hogy ne haragudjon, meg ne bántsa, ő csak a pénzért csinálja a dolgokat. Ha megtalálom a videót berakom. :DDDDD

2021. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ezt a videót én is nagyon megnézném
2021. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!