Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira fáj hogy...

Mit tegyek? Annyira fáj hogy már majdnem sírok

Figyelt kérdés
A hasam reggeltől fáj, de annyira hogy hányingerem van a fájdalomtól,kicsit izzadok is. Tegnap este elalvás előtt bevettem egy 500-as C-vitamin, mert az orvos azt mondta hogy szedjem nyugodtan, mert úgyis Covid van. A dobozra az van rá írva, hogy akinek nincs C-vitamin hiányossága, annak nem kell szedni. Azt viszont tudni kell, hogy én most két hónapos antibiotikum kúrán vagyok, reggel este be kell vennem egyet. Este a gyógyszereket este veszem be. De ezen kívűl szedek multi vitamint is. Bevettem most egy bélflórás tasakot, hátha úgy jó lesz. Wc is voltam, de fél óra kellet hogy tudjak kakálni. Reggel a hideg is rázott egy kicsit. Mit tehetnék hogy ne fájjon annyira ? Mit csináljak?

2021. máj. 8. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan nem a vitaminoktól fáj. Ha nem múlik, én megnézetném egy orvossal. Lehet ez akár vakbélgyulladás is.
2021. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menyj el orvoshoz, nézesd meg, ha nem múlik.

Biztos, hogy nem a vitaminoktól van. Vakbélgyulladásnak kisebb az esélye, ha antibiotikum kúrán vagy, de attól még lehet az, de okozhatja sok minden más is.

2021. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Tuti az antibiotikum okozza a problémát! Mit szedsz?
2021. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Antibiotikumtol fáj szerintem
2021. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Hol faj? Szur, nyom, gorcsol? Hanyinger, etvagy, laz?
2021. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi szarságot eszel , nem is csoda hogy fáj.
2021. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
az antibiotikum kikezdheti a gyomrodat, ha nem szedsz melle valamilyen florahelyreallitot, vagy pl kefirt joghurtot nem iszol.
2021. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leginkább az alhasam fáj, a bal oldalt, görcsöl, hidegrázás néha van, étvágyam nincs, néha hányinger
2021. máj. 8. 11:18
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Mire kapod az antibiotikumot? Lehet, hogy az eredeti betegségeddel párhuzamos tünet a hasfájás.
2021. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!