Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hová fordulhatok Covid oltás...

Hová fordulhatok Covid oltás után, ha súlyosbodnak, állandósulnak a mellékhatások?

Figyelt kérdés

Az első után másfél héttel a háziorvosomhoz fordultam, aki antibiotikumot írt fel.

Csütörtökön kaptam a 2. oltást, és megint nem vagyok jól, ugyanazok a tünetek vannak. Mikor látta a papíromon az oltó doki, hogy antibiotikumot kaptam, meghökkent, és azt mondta, semmiképp ne vegyek be megint. Amikor meg mondtam, hogy "de a háziorvosom írta fel, csak rá hallgattam", csak legyintett és a mimikájával azt mondta: "ahhh... a háziorvosok mit sem tudnak..."

Tudom, hogy még csak két nap telt el, tehát ez lehet normális, de azért jó lenne tudni, hogy ha mégsem múlnának el, akkor hová fordulhatok.



2021. máj. 8. 14:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20: És nem is az volt a kérdés, hogy mitől lehet, hanem az, hogy ha rosszabbodna (legyen az akár mellékhatás, vagy akár az emlegetett allergia vagy fertőzésre való ráoltás), akkor hová, kihez fordulhatnék. :)
2021. máj. 8. 15:53
 22/25 anonim ***** válasza:
32%
#21: sajnos sehová! Szomorú, de ez az igazság. Te csak a statisztikába kellettél, de hogy oltás után mi lesz veled, az a kurmányt már nem érdekli.
2021. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22: Értem. Köszönöm. :(
2021. máj. 8. 15:57
 24/25 anonim ***** válasza:
6%

Leírtuk, hogy hova lehet.

Hülyét játszani pedig nem itt kell, mindenki tudja rólad, hogy az vagy, húszas, anélkül is, hogy még pluszban eljátszod.

Több válaszban is el lett mondva, hogy attól (is) lehet.

2021. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megint ilyen súlyos lesz jobban jársz ha kihívod a mentőt azok legalább nem csak telefonom meg email-ben vizsgálnak meg.
2021. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!