Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kínai (Sinopharm) vakcina 2....

Kínai (Sinopharm) vakcina 2. dózisa utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az elsőt már megkaptam, semmi mellékhatás nem volt, maximum enyhe fáradtság.

Sok helyen olvastam ugyanezt a tapasztalatot, viszont most arra lennék kíváncsi, hogy aki már a másodikat is megkapta, ott sem kell nagyon várni erős mellékhatást, vagy azt azért már megérzi az ember?



2021. máj. 8. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Az ismerőseim beszámolói alapján a 2. után sem történt sok minden. Pfizer és Astra után voltak inkább durvább tünetek.
2021. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Ismerősök közül a Pfizeresek haltak bele az oltásba legtöbben, az Astrások csak vérrögöt kaptak, a Sputnyikosok 3 napig vergődtek lázgörccsel, a Sinopharmosok vidáman elvoltak max a karjuk durrant be kicsit, volt akinek be is lilult.


Én nem oltattam, viszont anyámat kőtelezték rá, ő Astrát kapott és 3 napig jeges kádban ült és nem ment 41 fok alá a láza úgy se. Szóval érdekes.


Faterral mi átvészeltük a betegséget vigyorogva, gond nélkül. Pedig öröklött tüdőbetegségünk van sajnos. Nekem akarták adni azt a korona elleni tablettát, de visszautasítottam. Most meg azon röhögünk hogy akik meg szedték, elkezdtek szó szerint foszforeszkálni tőle!

2021. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Anyukám is ilyet kapott. A második adag után már pálcikával ette a rizst.
2021. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
A kinainak van a legkevesebb mellekhatasa. En pfizert, a nejem szputnyikot kapott, mind2en vergodtunk utana egy napig, olyan szarul voltunk.
2021. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#2: 😂
2021. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem viccelek 5-ös!

Keress rá ha nem hiszed el!

Favipiravir annak a sz@rnak a neve. Rendes foszforeszkál a hajad, körmöd és szemed tőle, nagyon ijesztő!

2021. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
#6: akkor viszont bocsi és szörnyülködök! 😢🤮
2021. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos közeli ismerőseim is haltak bele az oltásba, szóval ezzel undorító dolog lenne viccelni.


Viszont a foszforeszkálás nem egy halálos dolog és inkább az abszurditása miatt vicces.

2021. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
8-as, melyik oltásba haltak bele, és mennyi idősek voltak a közeli ismerőseid? Én még nem kaptam meg a második oltást, pünkösd hétfőn fogom.
2021. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiket nem tudom, a másik a Pfizerbe. Bár a Pfizeresre rá lett fogva hogy magas volt a vérnyomása és nem vallotta be. De könyörgöm, teljesen egészséges középkorú nő volt.


Ő és a többi nővér megkapta az oltást, 5 perccel később már nevetve cigiztek kint. Egyszer csak leverte a víz egyik pillanatról a másikra és összeesett.


A másik talán Astrás volt, de nem 100%. Neki vérrög alakult ki ami a szívébe vándorolt és az végzett vele. Ő idősebb volt, de nem nyugdíjas.

2021. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!