Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor oldják fel a korházi...

Mikor oldják fel a korházi latogatasi tilalmat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Még nincs feloldva?? :O
2021. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ötmillió beoltottnál. Legalábbis Gulyás Gergely a múltkor azt mondta.
2021. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg???🤩🤩🤩
2021. máj. 8. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
3.jesszus mik ezek az emojik ilyen kérdésnél...
2021. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3:

Itt volt róla szó:

[link]


De a rehabilitációt is ötmillió beoltottnál mondta, az elektív ellátásokat 4,5-től, mégis már a jövő héttől újraindulnak.


Mivel mostanában többször voltam kórházban, én is örülök neki, de azért félelemmel kezelem. Vannak olyan osztályok, ahol vannak olyan betegek, akik nem kaphatnak oltást, de ha bejut hozzájuk a vírus, belehalhatnak. Szóval valahogy erre is figyelni kellene azért...

2021. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Max, latogatni is csak vedettsegivel lehet. Miert qz apolók nem tudjak atadni neki a virust? Azert mert muller cecilica azt mondja hogy oltott nem fertozhet az nem ugy van.


Tudok olyanrol aki ugykerult be a korhazba ( nem covid) higy az eü már fullon be volt oltva, es ugye latogatasi tilalom volt. Senki nem johetett hozza ( tapasztalat) megis cividos lett!! Na ? De Pfizer dupla oltas utan nem fertőz..... Áááaa neemm....😄✌🏻

2021. máj. 8. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Én is kórházban kaptam el. Egyébként az oltott nem ugyanúgy fertőz, de tudom, valamilyen mértékben igen. Mindenesetre szabad bejárással (főleg, hogy a kártyát már a védettség kialakulása előtt kiküldik) jóval nagyobb a kockázata.

Szóval azért én egy-két osztályra még nem engednék be látogatót. De majd látjuk.

2021. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fideszben nem sok logika van😂✌🏻
2021. máj. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!