Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, ha jelenleg...

Mit tudnék tenni, ha jelenleg nem edzhetek?

Figyelt kérdés

Egészségügyi problémák miatt most jó ideig (hetekig) nem edzhetek, és nagyon idegesít ez a dolog... hozzá voltam szokva a napi szintű rendszeres mozgáshoz, a súlyokhoz, 1 órákat simán edzettem szinte a hét minden napján. Most azonban, hogy nem lehet, félek, hogy az eddigi sikereim el fognak veszni, és hiába volt ez a több mint 1 év folyamatos munka...

Próbálok az étkezésemre odafigyelni, egészségesen enni, de eléggé magam alatt vagyok, hogy az izmaim is szépen leépülnek, és még jó pár kilót is felszedek (pont most, hogy jön a meleg nyár, meg a rövidebb ruhák)...

Valaki tudna nekem tanácsot adni/tapasztalatot megosztani, hogyan vészeljem át ezt az időszakot?:( Vagy mennyi idő kell ahhoz, hogy tényleg már eltűnjön rólam az eddigi "bizonyíték", hogy sokat edzek?

Hálásan köszönöm előre is.



2021. máj. 10. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit pontosabban, hogy miért nem edzhetsz?😕 eltörted valamid? Egyik izomcsoportra sem edzhetsz?
2021. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nezz edzesrol videot, reagal az agy ra, nyilvan nem pont annyira intenziv,de kutatasok szerint mukodik.
2021. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi miatt nem edzhetsz? Van, amikor csak elég a gyakorlatokat lecserélni. Például én a gerincem miatt nem súlyzózhatok. De vettem gumiszalagot, labdát, és vannak gyakorlatok, amiket fekve végezhetek.

Nem ugyanaz, de a semmitől több. Pszichésen határozottan jót tesz, és az izmok sem épülnek le.

2021. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem sérülés, a szívemmel van valami ami miatt nem igazán tenne jót, ha most elkezdenék edzeni, ami ugyebár erősen megemeli a pulzusszámot.

A lényeg az, hogy azt mondták, amíg megoldást nem találunk, hanyagolnom kell az edzést. És kezdem szönryne érezni magam.

2021. máj. 10. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj a táplálkozásodra, hogy minimalizáld a visszaesést
2021. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így testképzavar.
2021. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!