Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem enged időpontot...

Miért nem enged időpontot foglalni Pfizer vakcinára?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és már réges rég regisztráltam, de most nem enged időpontot kérni rá.
2021. máj. 10. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 18. születésnapod után bármelyiket kaphatod, a mostani akció a 16-17 évesekre vonatkozik. Kicsit félrevezető a kommunikáció a kormány részéről, hogy mindig 16-18 évesekről beszélnek.
2021. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha 18 évas vagy bármelyik másikra regisztrálhatsz. Nem fogja engedni a Pfizert az kell a gyerekeknek kormánypárti politikusok családjának barátainak.
2021. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert elmúltál 18, de csak tipp.
2021. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg eléggé hülyén fogalmaztak, akkor jelen állás szerint az számít 18 évesnek, aki pont akkor regisztrál, mikor betöltötte a 18-at.

Mindegy, akkor beérem az astrazenecaval

2021. máj. 10. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az akció a 18 alattiakra vonatkozik, mivel erre a korosztályra jelenleg csak a Pfizer engedélyeztette a vakcináját. A Moderna van még folyamatban. De idővel szerintem mindegyik engedélyeztetni fogja. Ha betöltötted a 18-at, bármelyiket kaphatod. Most még csak a kínaira, az oroszra, és az Astrára lehet időpontot foglalni. A Pfizer a fiataloké, a második körösöké, illetve a maradék megy a háziorvosokhoz, ahogy valamennyi Moderna is, mivel még ott is sokan várnak ezekre, akik mást nem kaphatnak. De szerintem egy-két hét, és a Pfizer is elérhető lesz időpontfoglalással.
2021. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak arra megy ki, hogy rá lehessen fogni, hogy más azért nem kaphat Pfizert, mert kell a 16-17 éveseknek. 84 ezren regisztráltak, Pfizerből több százezer van most is és minden héten érkezik 2-3 száz ezer. Tette volna félre azt a 100 ezret, amit odadobott a potyázóknak, az miért nem volt jó? A mi torkunkon meg a gagyit akarják lenyomni.
2021. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én januárban töltöttem be a 18-at, és tudtam időpontot foglalni, sms is jött
2021. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!