Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orosz Szputnyik vakcinával...

Az orosz Szputnyik vakcinával lehet majd utazni a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valószínűleg többször is kiírták már előttem a kérdést, de mégsem találtam átfogó választ erre a kérdésre, úgyhogy újra megkérdezném: szerintetek lehet majd a Szputnyik vakcinával utazni? Elég sokat utazok és fogok is a közeljövőben, de a Pfizer vakcina jelenleg kiszámíthatatlan, én pedig szeretném mihamarabb oltatni magam. Tudom, hogy az EU jelenleg vizsgálja a Szputnyikot, de sajnos nem vagyok jártas ezekben a témákban, hogy engedélyezni fogják-e vagy sem.


Légyszíves ne támadjatok, mert most tényleg össze-vissza olvasni mindent a vakcinákkal kapcsolatban és szeretnék kicsit jobban kiigazodni.



2021. máj. 11. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen, az orosz vakcina eu-s engedélyezésére előbb-utóbb sor fog kerülni, így utazni is lehet majd vele.
2021. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Mivel a németek is berendeltek belőle egy nagyobb mennyiséget, eléggé sürgetik az engedélyezést. Szerintem simán meglesz.

Egyébként az AstraZenecával is lehet utazni, és a Jahnsennel is.

2021. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha Szputnyikot szeretnél, még most foglalj időpontot, mert ma hozták ki az utolsó adagot.
2021. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Az EU engedélyezi vagy nem az most mellékes abból a szempontból, hogy a tagállamok EU-tól függetlenül engedélyezhetik.


(Sajnos az EU egy gittegylet, ebben igaza van a Fidesznek, mondjuk én ennek az ellenkezőjét szeretném, nem úgy mint Orbán, de ez nem hasznos)


Ami a lényeg, hogy a tagállamok már a racionalitás alapján döntenek...

Görögországnak kell a turista, valószínűleg be fognak engedni minden oroszt, magyart.... ha beoltja magát akármivel.


Nyugat-Európának kellene fog a munkaerő, ők is.


A gazdasági racionalitás dönt és az eu lehetségesé is teszi a tagállami különcködést.

2021. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Íme: [link]
2021. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze,átvisznek vele a túlvilágba.
2021. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már most is lehet rengeteg helyre
2021. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!