Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért oltatja be...

Szerintetek miért oltatja be magát ennyi ember????

Figyelt kérdés

Ez számomra érthetetlen. Mikor sok orvos, kutató mondja, hogy milyen veszélyekkel jár az oltás, veszélyesebb, mint maga a vírus. Arról nem is beszélve, hogy ezek rendes engedélyt sem kaptak, és még diszkriminálják is azokat akik nem kérik.

Miért kéri ezt ennyi ember, amikor bizonyítottan veszélyes???



2021. máj. 11. 20:17
A kérdező szavazást indított:
A sok buta, tanulatlan, tájékozatlan embernek mindent belehet magyarázni, még az oltást is.
Nem tudom, de hülyeség.
Én is beadadtam.
104 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
72%

Ki mondja, hogy veszélyesebb mint maga a vírus? Mik a bizonyítékok, hogy veszélyes? Mutasd meg kérlek. És ne "Szeretlek Magyarország" vagy ehhez hasonló biológiai korcsok által kotyvasztott oldalt mutass.

A csecsemő és gyermekkori oltásokat is túlélted te is, én is, és csillió másik ember is.

2021. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%

"Mikor sok orvos, kutató mondja, hogy milyen veszélyekkel jár az oltás, veszélyesebb, mint maga a vírus."

Ilyet speciel egy komoly orvos vagy kutató sem mond. Vagyis biztos találsz egy-kettőt, aki érdekből vagy hírnév utáni vágyból stb mond valami ilyet, de ezerszer több mondja egybehangzóan az ellenkezőjét.

2021. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Hiánylom azt a válaszlehetőséget, hogy a sok buta, tanulatlan embernek mindent be lehet adni, még az oltásellenességet is.
2021. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
70%
Mert az állításoddal ellentétben nem bizonyítottan veszélyes, ellenben a jelenlegi járvány ellen bizonyítottan hatékony.
2021. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 sadam87 ***** válasza:
80%

"Mikor sok orvos, kutató mondja, hogy milyen veszélyekkel jár az oltás, veszélyesebb, mint maga a vírus."

Sok kutató és orvos biztosan nem mondja. Pár csaló és sarlatán esetleg...

2021. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
48%

“ A csecsemő és gyermekkori oltásokat is túlélted te is, én is, és csillió másik ember is.”


Te kaptál csecsemőkorodban Covid elleni oltást? Én csak évek alatt kipróbált oltásokat kaptam.

2021. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
61%

Nem is volt szó a csecsemő kori Covid oltásról. Nem kell kötekedni csak mert nincsenek érveid. Inkább maradj csendben akkor.


Majd 20 év múlva a Covid oltás lesz az évek óta kipróbált. Valamikor el kell kezdeni ahogy a régieket is.

2021. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
67%
a kártya miatt
2021. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
58%

Olyan opció miért nincs, hogy "Mert biztonságos, de én még nem oltattam be magam / nem kaptam meg?"


Miért lenne veszélyes? Szerinted hogy lehetne veszélyes valami, amit csilliárdokból fejlesztettek ki a legnevesebb orvosok, tudósok és amely rengeteg tesztnek lettek alávetve? Vannak mellékhatások ez igaz (Az, hogy rosszul érzed magad utána nem az!), na de mitől lehetne veszélyes? A beadott halott vírusoktól? (Sinopharm) stb.


Nem mondom, hogy oltasd be magad. Ha nems zeretnéd, akkor nem. De miért kell egyből hülyének nézni azt, aki nem oltásellenes vagy jobban tájékozódott a témában?


Amikor megjelent az első oltás én is kételkedtem, utánaolvastam és ennyi. Tudom, hogy biztonságos. Az internet nem csak TikTok-ra meg Facebook-ra használható.


Az, hogy bajod lesz az oltástól - annak esélye sokkal elenyészőbb mint az, hogyha megfertőződsz a vírussal, akkor kórházba kerülsz, esetleg maradandó károkat szenvedsz.

2021. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
21%

Ennek a 6. hozzászólónak hány regisztrációja van? 😅

Megjelent három tag aki engem és másokat lepontoz, őt pedig fel. Vajon kiveri erre utána? 😅

2021. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!