Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért oltatja be...

Szerintetek miért oltatja be magát ennyi ember????

Figyelt kérdés

Ez számomra érthetetlen. Mikor sok orvos, kutató mondja, hogy milyen veszélyekkel jár az oltás, veszélyesebb, mint maga a vírus. Arról nem is beszélve, hogy ezek rendes engedélyt sem kaptak, és még diszkriminálják is azokat akik nem kérik.

Miért kéri ezt ennyi ember, amikor bizonyítottan veszélyes???



2021. máj. 11. 20:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként az egészéges(ebb) életmódot folytatók körében nyilvánvalóan kisebb a súlyos lefolyás illetve a post-COVID tünetek előfordulása. Ellenben még így is jóval-jóval-jóval nagyobb, mint a szezonális influenza, a náthavírus-fertőzések, a hörghurutok, hányós-hasmenős vírusok és egyéb fertőzések esetén.


Tehát ez a vírus -mindenkire- veszélyesebb a kelleténél.

2021. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem hogy a tudományos kutatásodban miért nincsenek számok? Vagy ha vannak megmutatnád? :)

Csak azt találtam milyen tünetek jöhetnek elő.

Meg ezt:

In Phase 1 participants, SARS-CoV-2 serum neutralizing antibody levels, expressed as GMTs [ Time Frame: Through 2 years after the final dose ]

As measured at the central laboratory

2021. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
10%
Ez tulajdonképpen egy klinikai tesztelés menetrendjével kapcsolatos füzet.
2021. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
52%
Study to Describe the Safety, Tolerability, Immunogenicity, and Efficacy of RNA Vaccine Candidates Against COVID-19 in Healthy Individuals
2021. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
25%

42 - 44


Azért, amiért nem biztos, hogy 100%-ig van rendben a vakcina, ne adassa be a 60 és COPD-s, enyhén alkoholista apám és kockáztassa meg, hogy ha elkapja a COVID-ot, meghal?

Én nem túl egészségesen relatív fiatalként kockáztassam meg, hogy 50% eséllyel leszek olyan beteg, mint még soha, 10% eséllyel kórház, 30% eséllyel post COVID? (a százalékokat a 30 kivételével tippeltem, de érzésem szerint kb igazam lehet)


Miközben, mint írtam, pár hét alatt brutál sok a halál körülöttem, annyi, mint még soha...



28N

2021. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
23%

45: szüleim oltattak, de azt mondják, év eleje óta, (amióta oltanak) azóta hullanak az emberek körülöttük.


Egy 60 feletti ismerősöm (aki most regisztrált) azt mondja körülötte daganatos és súlyos betegeket vitt el. Neki szaglás, ízlelés vesztés volt, ezen kívül még levertség sem.

2021. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
33%

Év eleje óra van itt a brit mutáns illetve a számok is év eleje óta romlanak.


Az én ismerősi körömben relatív egészséges embereket is vitt el, 28 éveset, 44 éveset, 35 éveset stb.

2021. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
46%
Nem veszélyes, mindegyik oltás jó, életet ment. Minél gyorsabban mindenki beoltatja magát annál hamarabb kialakul az ilumináts
2021. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 45-s nem ertettem az elso mondatod. De nem hallottam olyat hogy postcovid oltas miatt. Sot tulajdonkeppen komoly symptomakrol se hallottam a hoemelkedesen kivul. Egyben kene bizni, hogy a dupla indiai mutans beolvad a tobbi koze es a vakcinaval legyozzuk ahogy kell.
2021. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
70%
A zsarolas miatt. Nekem is csak a kartya kelett 🤷‍♂️
2021. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!