Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó krónikus orrdugulas...

Állandó krónikus orrdugulas oka mi?

Figyelt kérdés

Hasznalok aeriust és mometason orrsprayt az allergiamra, emellett minden este mindkét orrlyukam teljesen elvan dugulva aludni nem tudok.

Orrsovenyem már megműtötték szóval orrsoveny ferdulesem nincs.

Mi az oka, h nem használnak az allergiás szerek se??



2021. máj. 13. 00:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Az lenne kérdésem, h ez orrpolip nem lehet ugye?

Mert nekem sose volt orrpolipom, 10 éve szenvedek krónikus orrdugulassal, eddig semmit nem tudtak igazán tenni.

1 éve voltam utoljára orr fül gegeszeten.

Sajnos van h muszáj vagyok néha már affrint használni, mert akkor kialvatlan vok a nem alvástol :(

2021. máj. 13. 00:03
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet orrpolip. Arcüreg röntgen, azon látszik hogy van-e. Nekem poratka allergiától volt krónikus orrdugulásom. A két gyógyszer amit leírtál 2 év alatt le lohasztotta a kb 2 centis arcüreg polipomat és elmulasztotta a krónikus poratka allergiámat.
2021. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta szeded ezt a két gyógyszert?
2021. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb 5 éve megszakításokkal..
2021. máj. 13. 00:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A sok gyogyszertol amit befújsz, függő lett az orrod.
2021. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az viszont nagyon hosszú idő. Ezeket sokáig nem szabad szedni. Ahogy 5-ös írta a fuggőség az ilyen jellegű, tehát hisztamin, szteroidos gyulladáscsökkentő szereknél nem alakul ki, az az olyan vény nélkül kapható orrspraynél van, ami az orrnyálkahártya ereit húzza össze, ezáltal kisebb lesz a nyálkahártya és nagyobb a lyuk. Amiket leírtál gyógyszereket azokat más okból nem szabad ennyi ideig szedni, az immunrendszert teheti tönkre, illetve az orrnyálkahártyát. Mikor voltál utoljára orvosnál ezzel?
2021. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 éve de semmit nem lattak.

Mondjuk egy arcureg röntgen lehet nem ártana

2021. máj. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!