Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálom?

Ezt miért csinálom?

Figyelt kérdés

Éjszaka,amikor alszom elkezdem ütögetni a fejem a párnámba. erre legtöbbször felébredek és abbahagyom. De van olyan is ,hogy nem is emlékszem rá. A neten ezt kisbabáknál írják.....szerintetek mitől van? Mit tegyek ellene?

L


(Negatív válaszokat nem kérek)


2021. máj. 13. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem működik jól az agyad azon részem, amely az izmok lebénításáért felelősek. Ez tipikus alvajárási jelenség és szöges ellentéte az alvásparalízisnek. Erre van gyógyszer, akár a háziorvost is felkeresheted vele. Nem egy vészes probléma, csak akkor vészes, ha már alva is jársz, mert akkor ugyanazt csinálod, mint álmodban és egyrészt baromi kipihenetlen leszel, másrészt, sérülést is okozhatsz magadnak-
2021. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 13. 22:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Régen jártam alva, kiskoromban. A lépcsőn lementem. Az elég veszélyes volt. De mostmár semmi ilyesmi nincs. Köszönöm a normális választ.
2021. máj. 13. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nekem az ellentéte van. Az alvásparalízises dolog. Szóval úgy alszom el, hogy a testem elaludt, az agyam nem, és ébren vagyok, látok mindent, de nem mozdul a testem. Iszonyat rémisztő, de miután utána olvastam, abszolút nem. Nálad pedig az ellenkezője van. Éveket töltöttem, hogy fejtegessem ezt a problémát, interneten, orvosokat is kérdeztem, de a végső következtetés mindig az volt, hogy az agy kiválaszt egy bizonyos váladékot, mely a lefekvést végbemenőleg lebénítja az izmokat, hogy ne csináld azt, amit álmodban. És egyikünknek sincs komoly baja, mert orvosolható gyógyszerrel, igaz, én nem írattam fel, mert én kitaláltam, hogy hogy jöhetek ki ebből úgy, hogy azt álmodjak, amit csak akarok (tudatos álmodás). De te mindenképp keresd fel, mert rengeteg problémát okozhat. Örülök, hogy segíthettem. :)
2021. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtad,hogy rengeteg problémát okozhat...pontosan milyenekre gondolsz?
2021. máj. 13. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van párod, pl. okozhatsz sérülést neki. Fejbe vágod esetleg, ilyesmikre gondoltam. Vagy ismertem olyat is egy fórumon, aki szögbe lépett bele. Az keltette fel. Gondolom, ez a ritkább esetek egyike. Minden esetre itt az a gond, hogy mozogsz, miközben alszol, így magadnak is, és a melletted lévőnek is gondot okozhatsz.
2021. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem,mindenképpen elmegyek orvoshoz,köszönöm. Úgy megkönnyebültem,hogy nem csak én küzdök ezzela problémaval.
2021. máj. 13. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Sok sikert és ne aggódj, csak kevés stressz. :)
2021. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!