Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Moderna oltás után hónalj...

Moderna oltás után hónalj fájdalom? Neked is fájt?

Figyelt kérdés

Szerdán május 12.-én kaptam meg moderna védőoltást, tegnap óta hónalj fájdalom jelentkezett a karom fájt előtte most már szerencsére alig érzem. Egyéb oltási reakcióm nem volt. Viszont fáj a hónaljam és kisugárzik a bal mellemre (balkarba kaptam az oltást).főleg akkor fáj ha megemelem a bal karom :(.

Nektek akik modernát kaptak volt ilyen tünet?


22 éves vagyok és lány.


Mellékes: -Oltás ellenesek légyszives kíméljetek én sem győzködtem senkit hogy oltsa be magát.-



2021. máj. 15. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is a Phizer után, sőt éjszaka be is lázasodtam. Egy nap és elmúlik.
2021. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oke, nekem Astra volt, de tetotol talpig sajogtak a nyirokcsomoim. Honaljban siman lehet ettol.
2021. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 teljesen igazad volt!

Lefeküdtem picit pihenni utána mintha elvágták volna!

Kereken 1 napig fájt szinte óramű pontossággal! Tegnap (14.-én) reggel tájt jött elő és ma 15.én reggelre 11 körül el is múlt.

Egy nagyon picit még érzem de ahhoz képest semmi. Borzalmas volt mondjuk amúgy is pici a fájdalom küszöböm, és örülök hogy hálIstennek modernát sikerült kapnom "csak ennyi" oltási reakcióval.


Remélem másnak hasznos lesz a kérdés, sajnos nem sok embert oltottak modernával.

2021. máj. 16. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:
modernától strókot lehet kapni. ezt kimutatták röntgenen is. astrától johnsontól vérrögöt lehet kapni, nem mindenki kap tőle.
2021. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 ennyi erővel ne egyél semmit mert rákot lehet tőle kapni!

Ember 10000000 emberből érint 1et! Nézz már utána mielőtt hülyeséget beszélsz.

Plussz, én nem mondtam hogy oltasd magad, kérlek te se károgj itt! Köszi

2021. jún. 3. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!