Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le tudom valahol kérdezni,...

Le tudom valahol kérdezni, hogy ki a háziorvosom?

Figyelt kérdés

Életemben csak egyszer voltam nála, akkor is beiratkozni (hogy az a papír hol van, a kártyavető cigányasszonyt kell megkérdezni)


(Édesanyám az egészségügyben dolgozik, én meg amúgy sem voltam se beteges, se túl aktív életet élő, így az a ritka alkalom is meg volt oldva, hogy nekem orvoshoz kell menni, ezért nem jártam a házidokihoz)


A probléma az, hogy nemrég elköltöztem, és ezért szeretnék átiratkozni az ottani dokihoz, mert bármikor szükség lehet rá.

A címet tudom, ott viszont két orvos is rendel, nem tudom hogy melyikhez járok én. A telefon lenne az utolsó opció (ne nézzetek le ezért, de pánikolok a hívásoktól, pláne ettől)


Le lehet valahol kérdezni a neten?


2021. máj. 17. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ne pánikolj. Oldd meg.
2021. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg is lett, itt hagyom ha valaki másnak szüksége lenne rá :)


[link]

2021. máj. 17. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Tehát 8 perc alatt megtaláltad egyedül. Szerintem tovább tartott megfogalmazni, és kiírni a kérdést.
2021. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban gondolkoztam hogy hol is tudom megnézni hogy ki a dokim, mert amúgy máshoz járok csak nem oda vagyok bejelentve de már akarom intézni, kösziii
2021. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!