Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férfi WC-ben miért nem...

A férfi WC-ben miért nem szeparálják el jobban a piszoáros részt?

Figyelt kérdés
Akkor nők is be tudnának menni, ha szükséges. A férfiak úgyis csak a piszoárokhoz mennek pisilni.
2021. máj. 17. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt azért, mert -> "Mekkora pitonod van... veszélyes lőfegyver öcsém."

A másik ok pedig, hogy a lányok nem pukiznak, nem kaksiznak. Mi lenne, ha kiderülne, hogy mégis?

Harmadik nekifutásra: a férfiak gittelni ne járjanak a nyilvános wc-re? Vagy azt is ürítsék a piszoárba?

Negyedjére meg, ha sokan vannak bent, inkább beállok egy hagyományoshoz pisilni. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Sőt, vannak mások, akik akkor is így tesznek, ha 1-2 ember van a piszoároknál.

2021. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

A WC-k nem koedukáltak.

Ilyen egyszerű.

De ennyiből rakhatnának piszoárt a női WC-be is. Nem?

2021. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha van külön női wc, akkor nem lenne fer, mert ha egy pasinak hosszú wc-ni kell nem lenne alternatívája.


Az lenne a megfelelő megoldás ha több toalett lenne a női wc-be.

2021. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem szeretem a piszoárt, utána szeretem megtörölni a farkam ami ott nem lehetséges.
2021. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

teljesen jogos, sosem ertettem miért van szétvalasztva a WC.

A fülkés rész lehetne koedukalt, így több fülke ferne el, és nem allna mindig 5x olyan hosszú sor a női előtt.

Sokszor már a feleségem inkabb besurran a ferfibe ha jelzem, higy tiszta a terep.

2021. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy még ott is különválasztják, ahol csak beülős retyók vannak. Fene tudja miért. Minősített esete, amikor egyenesen csak 1-1 db van mindkét félnek és úgyse tudna más bemenni, de mégis külön van így is. Úgyhogy a kutya valahol ott lehet felásva, hogy a lányok mit csinálnak még a WC-ben/mosdóban, amit nem szabad látnunk? Tollászkodnak a tükör előtt / kipletykálnak minket / megnézik hogy áll a cicifix? Én extraként csak kezet mosni szoktam férfiként, szóval nem tudom.
2021. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: mondjuk amit nőktől hallok, mik vannak a nyilvános wc-ikben (falra, padlóra csapott véres tamponok és betétek teljesen alap) tudom értékelni, hogy a ferfiben a lehúzatlan kula a legnagyobb terrorcselekmény.
2021. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!