Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfi WC miért olyan igényte...

A férfi WC miért olyan igénytelen?

Figyelt kérdés
Mi nők akartunk bemenni a hosszú sor miatt oda, mivel percek óta nem volt mozgás. Nemhogy WC fülke nem volt, de még piszoárok sem, csak a falon voltak ilyen öblítők. Nem is értettük mi lehet ott, amikor pisilnek, mivel csak a sarokban volt egy kis lefolyó, gondolom a falra kell pisilni és ott a szélén pedig lefolyik nagyon higiénikusan. Amit egyáltalán nem értek, hogy mit csinálnak ott, ha nekik sem csak pisilniük kell.
2019. ápr. 22. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

A férfi WC-t a férfiaknak találták ki. Nem kell a WC-ben egy félnapot bent lenni.

Egyébként jobb helyeken ott is van kabin.

2019. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi férfiak szrni is a falra szoktunk, vagy a markunkba, amit aztán a falhoz vágunk és szétcsapkodjuk strandpapuccsal.


Most jól leleplezted a titkunkat sajnos.

2019. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A férfi wc ugyanolyan, mint a női, csak vannak piszoárok is.
2019. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Így kell használni a piszoárt: [link]
2019. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
A férfi WC lenne igénytelen? Na idehallgass, én dolgoztam az egyik multiplex moziban, és mint alkalmazott, lejàràsom volt a női mosdóba is. Ott volt a lomtàr, amihez nekem volt kulcsom, tehàt jöttem-mentem a mozi területén. A női WC mindig undorítóbb volt, mint a férfi. A WC Papír széthúzva a földön, a tükör, ajtó tiszta kosz, hasznàlt tampon... A véleményem a nőkről ezutàn gyökeresen megvàltozott. Amibe az is benne volt, hogy ugye ezekre a helyekre többségében fiatal csajok jàrnak, nem 60 éves vénasszonyok. Ez mindent elmondott szàmomra a fiatal nőkről.
2019. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4 : Még az sem volt! Arról nincs kép, hogy pusztán egy fal a " férfi WC".
2019. ápr. 22. 12:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


4 : Még az sem volt! Arról nincs kép, hogy pusztán egy fal a " férfi WC"."


Ja, az a "vályú" szerű.

Na azt én is gyűlölöm, mert félek, hogy visszapattan.

2019. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Férfi vécéhez nem kell semmilyen vécé, legfeljebb egy szilvafa vagy egy bokor, az is csak a diszkréció kedvéért, hogy te ne lásd, mi történik. 20 éve még faluhelyen, ha egy fiú porcelánt akart volna használni, fizetős vezetékes vízöblítéssel, olyan pofont kap az apjától, hogy kiesik a foga. Férfiak kinn végzik a dolgukat a kert végében.


Te meg nyilván olyan helyiségben jártál, ahol csak pisilési lehetőség volt. Nagydologhoz általában van még egy helyiség egy ajtóval beljebb, vagy mit mondjak, mai világban már az is csoda, és köszönet, hogy valahol hugyozni lehet...


Mi az, hogy a falon voltak ilyen öblítők? Azt hívják piszoárnak...

2019. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Semmi ilyesmi nem volt ott: [link] Pedig legjobb tudomásom szerint ezt hívják annak. Nemhogy WC fülke...
2019. ápr. 22. 17:53
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezen már én is gondolkodtam, de nem tudok a titok nyitjára rájönni. Talán mert szeretik gyorsan elvégezni a dolgaikat, így nem figyelnek semmire sem. Másrészt sokuk részegen próbálja használni, ami sokszor nem sikerül nekik...
2019. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!